Kam v Praze do posilovny?

Stávající fitness centrum vám už nevyhovuje, nebo s posilováním teprve začínáte a hledáte místo, kde by vás to bavilo? Máme tip na dobrou posilovnu, která vás nezklame přes zimu ani v létě. Tým zdejších profesionálů vám navíc poradí správnou taktiku, vysvětlí základy výživy a pomůže od bolavých svalů příjemnou masáží. Co víc si přát?

Tím tolik vychvalovaným fitness v Praze je moderní Eagle Fitness. Dvoupatrová budova se nachází na Hloubětíně a rozhodně nezahrnuje jen posilovnu. Jsou zde také lifterna, kardiozóna, aerobní sál či sál na bojová umění. Svou aktivitu si tady najde každý.

V létě nemusíte být zavření uvnitř

Krásné letní počasí obvykle láká spíš k venkovním aktivitám a rovněž na tohle v Eagle Fitness mysleli. Před budovou mají prostor pro kalisteniku a strongmanský dvůr. Dá se tady cvičit s vlastní váhou, ale vedle konstrukce stojí také stojan s kotouči. Prostě a jednoduše si užijete plnohodnotný trénink venku.

Dostanete se sem bez problémů

Ne každá posilovna v Praze je snadno dostupná, Eagle Fitness však rozhodně ano. Nachází se nedaleko stanice metra Hloubětín (trasa B), tramvají je vhodné jet na zastávku Nademlejnská. Přímo naproti vchodu je i parkoviště pro všechny návštěvníky, co přijedou vlastním automobilem. Místo zde najdete vždy.

Špičkové vybavení vyhovuje každému

Posilovna s rozlohou 470 m2 je vybavena stroji značek Life Fitness Pro2, Hammer Strength či EliteFTS, které patří k nejlepším, co je na trhu k dostání. Začátečníci nemusí mít strach, mají zde i vybavení vhodné pro méně zkušené sportovce.

Poradí vám tady

V Eagle Fitness působí také několik trenérů, fitness instruktorů, masérka a nutriční poradce. Myslíte-li to s posilováním vážně, nechte si provést komplexní diagnostiku a připravit individuální tréninkový plán.

A to nejlepší nakonec – v Eagle Fitness mají otevřeno 365 dní v roce, takže vašim tréninkům nebude stát nic v cestě.