I rekreační hokejista může mít profesionální hokejové vybavení

 

Hokej patří v ČR k nejoblíbenějším sportům, a to obzvlášť během mistrovství. V té době se snad z každého Čecha stává profesionální fanoušek či komentátor, hokeji najednou rozumí každý, kdo sedí u televize. Počet těch, kteří se tomuto sportu věnují aktivně, je sice menší, ale aspoň v zimě na rybníku si puk do branky zkusí trefit spousta mužů. Patříte mezi ně také? A máte pořádné vybavení?

Stát se slavným sportovcem, třeba hokejistou, je dětským snem většiny chlapců. Proč si tedy aspoň na chvíli nedopřát radost ze hry, kterou zažívají profesionálové?

V hokeji záleží na sebemenším okamžiku

Hokej je, například ve srovnání s fotbalem, rychlým sportem. Záleží na každém momentu, a aby ze sebe hokejisté v inkriminovanou chvíli mohli vydat to nejlepší, potřebují odpovídající vybavení. To jim už dlouhé desítky let poskytuje firma Bauer.

Byla to značka Bauer, která vymyslela brusle, jak je známe v dnešní podobě. Dříve se totiž pouze připevnil ocelový nůž k botám. Není tedy divu, že dodnes patří mezi špičkové výrobce a zásobuje největší hvězdy hokejového světa. Brusle značky Bauer používá 95 % hráčů KHL, 91 % hráčů NHL a 87 % České extraligy. Podobně populární jsou i jejich hokejky, které používá zhruba polovina hráčů všech třech jmenovaných soutěží.

Kvalitní vybavení si může dovolit i laik

Značka Bauer patří v oblasti hokejového vybavení k tomu nejlepšímu na trhu. Ještě lepší je ovšem fakt, že si její výrobky může dovolit i laik. Hokejky, brusle, rukavice, suspenzory, helmy, nákrčníky i veškeré vybavení pro brankáře jsou k dispozici v různých cenových hladinách. Máte-li doma malého hokejistu, jenž ještě roste, a tak bude potřeba mu hokejové vybavení kupovat častěji, možná by se vyplatilo zřídit si Bauer Card pro slevy v e-shopu i značkových prodejnách, kterých je v ČR devět.

Chcete-li si skutečně užít každý okamžik hry, bez profesionálního vybavení se neobejdete. S výrobky Bauer ze sebe vydáte to nejlepší stejně jako většina hráčů v naší extralize i světových soutěžích.