Probuďte svůj styl a motivujte se!

motivace

Zima se nám přehoupla do své druhé poloviny. Mnohá novoroční předsevzetí vzala vniveč a tak je nejvyšší čas se sebou něco dělat. Léto daleko, ale jaro blízko. A žádný efekt na někoho rozhodně muž neudělá, pokud se nedá po zimě do kupy. Shodit nějaké to kilo, dostat se do kondičky, pěkně se obléct a hodit se do psychické pohody.

Motivace

motivace            Od nového roku kus, tedy předsevzetí jsou k ničemu. Pokud jste si je dali a stejně to nepomohlo, je čas se pořádně motivovat. Zkuste tomu určenou literaturu. Často se jedná o lidi, kteří jsou v životě úspěšní a šťastní. Ať jsou bohatí nebo chudí, jsou to celebrity světového formátu nebo pouzí obyčejní lidé, zkuste si takovou literaturu vyhledat a pořídit. Jedna taková dobře vybraná kniha vás může pěkně nakopnout. Nehltejte každé slovo, najděte si zde myšlenky, které budou pasovat na vás osobně, a snažte se číst mezi řádky. A uvidíte, že stačí málo a začnou se dít věci.

Dobré ráno, mladý pane

            Dejte se do kupy. Našli jste motivaci? Paráda, jste na nejlepší cestě. Teď by bylo rozumné se tím alespoň částečně řídit. Určité cíle a hodnoty, za kterými si půjdu. U každého je to jinak. Začněme tedy tím, že dáme do kupy naše tělo. Po zimě určitě nevypadá tak úžasně. Nemusíte chodit do posilovny. Počkejte, až se v akčním zboží objeví oblečení na kolo nebo na běh. Několikrát týdně takto vyrazte a pohlídejte si stravu. Úspěch zaručen.

Šaty dělají člověka

            Šaty opravdu utváří člověka celkově – dnes ze stylu oblékání můžeme snadno vyčíst i samotné chování a jeho psychické předpoklady. Vytváří tak nedílnou součást nás a tvoří naši osobnost. Rozhodně bychom měli dbát na tuto skutečnost nějaký zřetel. Pokud jsme se dali psychicky a fyzicky do kupy, je na řadě právě ošacení. Kupujte si oblečení, které vám opravdu padne, cítíte se v něm dobře anebo si klidně nechte i poradit. Taková dobrá kamarádka s vámi na nákupy určitě ráda vyrazí a ještě vám pomůže s výběrem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *