Jak se stát sexy frajerem?

Muž, jako alfasamec! Tisíce mužů, kteří chtějí být v očích svých partnerek, milenek a kamarádek okouzlující, neodolatelní a hlavně sexy, marně přemýšlí, jak na to. Někteří si lámou hlavu natolik, že nad hledáním cesty, jak se stát „borcem k nakousnutí“ stráví polovinu života a jiní na to jdou z gruntu.

Chytří muži vědí, že se ženám líbí muži svalnatí a opálení. Žádný „pupkáč“ nemá moc velkou šanci pyšnit se po svém boku s výstavní krasavicí. Pokud chce muž u ženy uspět, měl by zapracovat na své postavě. Odstartovat kariéru svalovce přitom není nikterak složité. Pomoci může posilovna v Praze.

Za krásu „se trpí“

Na celkové ploše 400 metrů čtverečních jsou k dispozici posilovací stroje značky Grün Sport, na kterých „potil krev“ už nejeden sportovec. Stroje jsou dimenzovány tak, aby umožnily získávat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy nebo obecně nabývat sílu. Každý adept tak získá zázemí pro kompletní změnu své postavy.

Aby byl efekt z přeměny dokonalý, je namístě nově nabyté svaly opálit. Solarium Praha dodá sebedůvěry i těm nejnesmělejším chlapíkům. Doplňkovou službu, která dodá tělu čokoládový šmrnc, zprostředkovávají turbo solaria s vysokým opalovacím výkonem. Při opalování člověk relaxuje. Dochází k přímému prohřátí jeho svalů a jejich uvolnění. Solárium působí blahodárně proti různým kožním onemocněním. Dodává pokožce vitamín D a vašemu tělu novou energii.

Druhý fitness domov

Otázka, proč navštívit fitness centrum Praha 10, je tak v tuhle chvíli již zcela lichá. Posilovna s doplňkovými službami se stane druhým domovem každému, kdo jde do boje s přebytečnými kily a s vidinou zdravého a krásného těla odhodlaně. Vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle.

Posilovna umí nabídnout i vlastního sparing partnera v podobě osobního trenéra, který dohlédne na správnou techniku prováděných cviků, dokáže cvičence podpořit i vyhecovat. On je tím pravým, kdo poradí s jídelníčkem, nastaví tréninkové plány a je po ruce vždy, když je potřeba. Pravidelný trénink záhy přinese ovoce a každý muž se tak může stát vysněným „lamačem ženských srdcí“.