Kolimátor vám pomůže zlepšit se ve střelbě. Vyzkoušejte Holosun HE508T

Kolimátor symbolizuje drobné zařízení, díky kterému se můžete velmi rychle zlepšit ve střelbě. Kolimátory značky Holosun se přitom pyšní vysokou odolností zpětného rázu, volitelnou intenzitou osnovy a nejmodernějšími použitými technologiemi. Zjistěte, v čem vyniká novinka – Holosun HE508T.

Vysoce kvalitní a odolný

Tento kolimátor vychází z již ověřené řady HE507C. Má totožné rozměry a stejnou elektroniku, jeden rozdíl je ovšem zásadní. Při jeho výrobě se totiž použil zcela odlišný typ materiálu. Konkrétně se jedná o titan, který slibuje ty nejlepší vlastnosti a vyniká svou velmi nízkou hmotností.

Součástí balení je přitom i montáž pro weaver. Ta se hodí v případě, že se rozhodnete osazovat kolimátor na rail na útočné pušce, nebo jiné zbrani disponující railem.

Složitější instalace na pistoli

Pokud se rozhodnete pro instalaci kolimátoru na pistoli, bude celá situace trochu složitější. V případě, že máte pistoli připravenou pro montáž kolimátoru, máte prakticky vyhráno.

Pokud používáte například Glock 19, budete si muset pořídit takzvaný RMR adaptér. Počítejte s tím, že rozměry montáže Holosunu jsou totožné s kolimátory Trijicon. Stačí tedy, když si zakoupíte RMR adaptér pro Glock, který je kompatibilní s Trijicon kolimátory.

Tečka a obrazec

Popisovaný kolimátor disponuje tečkou o velikosti 2 MOA a obrazcem o velikosti 32 MOA. Kolimátor je vybaven praktickým solárním panelem, který slouží pro automatickou regulaci jasu. A potěší vás i funkce automatického zapínání a vypínání.

Pro více informací ze světa kolimátorů navštivte web www.holosun.cz.