Kolimátor symbolizuje drobné zařízení, díky kterému se můžete velmi rychle zlepšit ve střelbě. Kolimátory značky Holosun se přitom pyšní vysokou odolností zpětného rázu, volitelnou intenzitou osnovy a nejmodernějšími použitými technologiemi. Zjistěte, v čem vyniká novinka – Holosun HE508T.

Vysoce kvalitní a odolný

Tento kolimátor vychází z již ověřené řady HE507C. Má totožné rozměry a stejnou elektroniku, jeden rozdíl je ovšem zásadní. Při jeho výrobě se totiž použil zcela odlišný typ materiálu. Konkrétně se jedná o titan, který slibuje ty nejlepší vlastnosti a vyniká svou velmi nízkou hmotností.

Součástí balení je přitom i montáž pro weaver. Ta se hodí v případě, že se rozhodnete osazovat kolimátor na rail na útočné pušce, nebo jiné zbrani disponující railem.

Složitější instalace na pistoli

Pokud se rozhodnete pro instalaci kolimátoru na pistoli, bude celá situace trochu složitější. V případě, že máte pistoli připravenou pro montáž kolimátoru, máte prakticky vyhráno.

Pokud používáte například Glock 19, budete si muset pořídit takzvaný RMR adaptér. Počítejte s tím, že rozměry montáže Holosunu jsou totožné s kolimátory Trijicon. Stačí tedy, když si zakoupíte RMR adaptér pro Glock, který je kompatibilní s Trijicon kolimátory.

Tečka a obrazec

Popisovaný kolimátor disponuje tečkou o velikosti 2 MOA a obrazcem o velikosti 32 MOA. Kolimátor je vybaven praktickým solárním panelem, který slouží pro automatickou regulaci jasu. A potěší vás i funkce automatického zapínání a vypínání.

Pro více informací ze světa kolimátorů navštivte web www.holosun.cz.

 

Sdílejte