Luhačovice nabízejí odpočinek od rušného týdne

Lázeňské městečko Luhačovice je ideálním místem pro trávení wellness nebo ozdravného pobytu. Luhačovice jsou největší lázně na Moravě a čtvrté největší lázně v České republice. Svým návštěvníkům nabídnou odbornou lékařskou pomoc i příjemné prostředí vhodné k rekreaci. Lidé sem jezdí s nemocemi dýchacího ústrojí, trávením i obezitou, ale také za historickými památkami a minerálními prameny. Nejznámějším pramenem je Vincentka, ovšem naleznete zde řadu dalších přírodních i uměle navrtaných pramenů.

 

Luhačovice nabídnou mimo jiné také historické památky, které rozhodně stojí za návštěvu. Nejvýznamnější památkou je historický Jurkovičův dům, který se stal symbolem luhačovické lázeňské architektury. Projít se můžete po prastaré lázeňské kolonádě, která ve večerních hodinách ožívá za zvuku hudby z místních podniků, restaurací i barů. V blízkosti kolonády naleznete útulné hotely, kde budete chtít strávit noc. Luhačovické hotely už na vás čekají!

 

Jste-li v dobré formě, můžete využít cyklostezky či turistické trasy a vydat se na výlet. Dorazíte na oblíbené turistické cíle v krásné přírodě Bílých Karpat. Těšit se můžete na Pivečkův lesopark, který slouží především k odpočinku a rekreaci. Mezi tím můžete obdivovat díla studentů sochařství. Dále dorazíte k přírodní památce pískovcovému lomu Rasová, kde se vyskytují chráněné a ohrožené druhy obojživelníků. Odpočinek a krásná krajina je zaručená!

 

Do Luhačovic se každoročně vydá řada turistů, kteří přijedou za historickými památkami, do lázní, za relaxací nebo zkrátka pouze do krásné krajiny Bílých Karpat. Ať už vaše cesta bude mít jakýkoliv důvod i cíl, pobyt v Luhačovicích si jistě užijete na maximum. Aby váš pobyt probíhal podle vašich představ, nezapomeňte na kvalitní ubytování, kde si užijete ničím nerušenou noc. My vám tento požadavek rádi splníme. Věřte, že najít ubytování v Luhačovicích je s Hotely.cz hračka.
<–NoAdds!–>