Férový realitní portál průvodcem na cestě za vlastním bydlením

Vydali jste na na cestu za vlastním bydlením? Nebo vám do klína spadlo dědictví, a nemovitost zvažujte podstoupit k prodeji. V obou případech vám poradíme, co udělat pro to, abyste dobře prodali a ještě lépe nakoupili.

„Najdu rychle? Zvládnu to? Vyberu správně? Mám na to?“ To jsou zřejmě hlavní otázky, které si kupující před zřejmě největší investicí svého života pokládá. A položili si je i provozovatelé nového férového realitního portálu CINCINK, který bychom vám v následujícím článku rádi představili.

Skutečně férový portál

CINCINK je férový realitní portál. A když píšeme férový, máme na mysli skutečně férový. Portál, který na svých klientech nechce stůj co stůj vydělat. Díky svému partnerství s Komerční bankou to ani nemá zapotřebí. Prodej bytu specialisté, jež portál sdružuje, například nedoporučují uspěchat. Tedy prodat co nejdříve za minimální cenu, do čehož klienty často nutí realitní kanceláře.

Nechte si poradit

A co naopak doporučují? Každý krok, který prodej bytu doprovází, si do detailu připravit. Vypilovat samotné znění inzerátu. Doprovodit jej kvalitními fotografiemi stejně jako vizualizací a 3D plánkem interiéru. Ještě před tím si ale nechat vypracovat odhad ceny nemovitosti a její stav zhodnotit technickým inspektorem. K tomu si nechat vypracovat rezervační a kupní smlouvu a samozřejmě si ohlídat své finance. Tedy ujistit se, že skutečně ke kupujícímu peníze z prodeje dorazí.

Ohlídejte si své peníze

Ani to bohužel dnes není automatické. Odstrašující případy, které tu a tam proběhnou médii, kdy prodej i koupě bytu skončily naprostou katastrofou a jak prodávající, tak kupující skončili bez domu i peněz, jsou jakýmsi zdviženým varovným prstem, že i realitního makléře je na místě vybírat s náležitou rozvahou. Nebo se mu přímo vyhnout a místo něj se obrátit na realitní portál CINCINK.

Osmiprocentní provize realitní kanceláři? Jděte jinam!

Důvěryhodnost makléře je přitom jen kapkou v moři. Víte třeba, kolik realitce zaplatíte za provizi? Ta se pohybuje mezi třemi a osmi procenty z ceny nemovitosti! Přitom zde zdaleka neplatí přímá úměra, tedy čím vyšší provize, tím lepší služby. A vy byste měli požadovat ty nejlepší služby. Profesionální a na úrovni. Poskytované skutečnými odborníky v oboru.

Vše na jednom místě

Ty realitní portál CINCINK sdružuje. Editory, fotografy, právníky, hypoteční i daňové poradce. Technické inspektory i odhadce. Jejich služeb můžete, ale i nemusíte využít. Každého ze specialistů si totiž objednáváte nezávisle na druhém. Na portálu také máte možnost inzerce zdarma. Máte tu však otevřenu cestu k výhodné hypotéce. A pokud trváte na realitním makléři, doporučí vám takového, kterého si pracovníci portálu sami prověřili.