Seznamte se se 3 novinkami od značky Holosun

V loňském roce (2018) se uskutečnila výstava IWA 2018, na které byly kromě jiného představeny i novinky od značky Holosun. Ty si již v současné době můžete zakoupit, a proto je na místě se s nimi důkladně seznámit.

Kolimátor HS512C/T dostal bytelný kabátek

Jako první stojí jistě za zmínku nový kolimátor nesoucí označení HS512C/T, který se nyní pyšní opravdu bytelnou konstrukcí. Při důkladnějším prohlédnutí si přitom jistě všimnete, že se model až nápadně podobá kolimátoru 510C. Výhodu této novinky lze přitom spatřit především v bezproblémovém použití se zvětšovacím modulem pro kolimátor.

Nové modely 403R a 503R

Rozdíl mezi modely 403R a 503R spočívá zejména v přepínatelné osnově. Zařízení 403R nabízí pouze tečku 2 MOA, zatímco model 503R nabízí volitelný obrazec 65 MOA/2 MOA.

Za povšimnutí také stojí ciferník nacházející se na víku baterie. Holosun se tak snaží mířit na klasické kolimátory s reostatovým voličem intenzity osvětlení osnovy. Obrazec se přitom nepřepíná pomocí tlačítek, ale prostřednictvím přepínatelného odporu.

Pistolový laser LS111G/R/IR lze ovládat pravou i levou rukou

Poslední novinku představuje pistolový laserLS111G/R/IR, který je k dispozici v červené, zelené nebo infračervené složce světla. Klíčový materiál zde představuje polymer a laser lze pohodlně ovládat jak pravou, tak i levou rukou. Jeho výkon můžeme zařadit do třídy III A. Na závěr ještě zmíníme, že při velmi slunném počasí dosahuje viditelnost zeleného laseru úctyhodných 15 metrů.

Více informací o kolimátorech a laserových zaměřovačích najdete na www.holosun.cz.