Ochutnejte kávu ze slovenské pražírny EBENICA, která získala mnohá zahraniční ocenění

Pokud patříte k milovníkům kávy, jistě si nedovedete představit ráno, odpoledne nebo večer bez své lahodné kávy uvařené do oblíbeného hrníčku. Ať už si kupujete kávu mletou, anebo máte kvalitní kávovar, do něhož můžete nasypat kávu zrnkovou, a on si ji umele až při přípravě samotného šálku kávy, s důvěrou si můžete koupit mletou i zrnkovou kávu v pražírně kávy EBENICA. Jde o malou rodinnou slovenskou pražírnu, jejíž kávu si jistě zamilujete.

Velký výběr lahodných káv

Slovenská pražírna kávy Ebenica nabízí mnoho druhů káv, a tak si tu správnou vybere skutečně každý. Jde o pražírnu, která se o svou kávu od začátku stará s láskou a maximální péčí. Zákazníci jsou tak spokojeni, což je nejlepší odměnou.

Pražírna na svém začátku kupovala pražící stroj, což bylo důležité rozhodnutí, které se s postupem času ukázalo jako skvělá volba. Čtyři roky připravovali kávu s pomocí pražícího stroje Giesen, v lednu 2020 do rodiny přibyl nový člen – Giesen W45A. Familiárně jim říkají Hedvika a Agáta a rozdílů je v mezi nimi mnoho, včetně objemů pražícího bubnu. Do menšího se vejde 15 kg kávy, do velkého kolem 45 kg. Díky moderním technologiím umí pražič ovlivňovat různé parametry pražení, a tak definovat recepturu každé kávy Ebenica.

Pokud budete mít cestu do Modre, kde sídlí podniková prodejna Ebenica, můžete se zastavit podívat se, jak se káva vyrábí a vychutnat si zde lahodný šálek kávy.

Objednejte si oceněné kávy

EBENICA COFFEE, slovenská pražírna, která začínala jako malá, rodinná firma, vyrábí jednu z TOP10 espresso káv Evropy. Jedná se o INTENSIVO kávu, jež má zemitější, ale sladkou čokoládově oříškovou chuť. Výběrová káva je vám nablízku, stačí si vybrat. V nabídce je mnoho káv spousty chutí a vůní.

Více informací i možnost nákupu najdete na ebenica.cz.