Hledáte fotopast se špičkovou kvalitou fotek? Vsaďte na FOXcam Wi-Fi

Toužíte po opravdu kvalitní fotopasti, která bude tvořit špičkové fotografie a videa ve vysoké kvalitě? Jednou z nich je model FOXcam Wi-Fi. Přečtěte si, jaké výhody se s touto fotopastí pojí. 

Pohodlné ovládání na dálku

Tato fotopast s Wi-Fi připojením umožňuje uživatelům pohodlné ovládání na dálku, a to za přímé viditelnosti až ve vzdálenosti 20 metrů. Vzhledem k tomu nemusíte nutně docházet až k k fotopasti a upozorňovat tak ostatní na její přítomnost. 

Pro pohodlnou obsluhu slouží mobilní aplikace, kterou si stáhnete do svého telefonu. K dispozici je přitom na operační systém Android i iOS. Vzhledem k tomu, že podporuje češtinu i slovenštinu, se nemusíte obávat jakékoliv jazykové bariéry. 

Při prvním použití je třeba mobilní telefon s fotopastí spárovat. Poté si již můžete prohlížet veškeré pořízené snímky, stáhnout si uložené záznamy, případně měnit její nastavení. 

Špičková kvalita fotografií

Kromě samotného ovládání vás u fotopasti pochopitelně bude zajímat kvalita pořizovaných snímků, případně videí. A nutno podotknout, že ta je v tomto případě na opravdu perfektní úrovni. Fotopast vám bez problémů vyfotí až 10 snímků hned po sobě, rovněž dokáže natočit až 3 minuty dlouhé video.

O kvalitu snímků se stará technologie FOXmove, která zvyšuje dosah PIR čidla. Technologie FOXraw poté zvyšuje celkovou ostrost a hloubku barev. Těšit se můžete na rozlišení 30 MPx a SuperHD videa v rozlišení 1728 × 1296 px. Zkrátka a jednoduše perfektní volba nejen pro myslivce, ale i osoby, které chtějí sledovat svůj majetek. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.