Dobré kancelářské židle bychom si měli pořídit i domů


Domácí pracovna začíná být standardem. Home office se konečně stává realitou. Abyste však byli schopni udělat skutečně pořádný kus práce, nejlépe ještě efektivněji než v zaměstnání, potřebujete i doma pořádné pracovní místo. A jeho základem je kancelářská židle.

Home office jedině z pořádné kancelářské židle

Pokud se vám podařilo urvat kousek místa „na Zemi“, přesněji ve vašem bytě, které je vhodné k práci, nedejte se odbít tím, že místo už máte a k sezení si můžete půjčovat židli z kuchyně – vždyť jedna jídelní židle je i tak navíc. Z podobného sezení si brzy uženete bolest bederní páteře, nejspíš i té krční, může se ozvat i zlobící karpální tunel. Sezení na sedačce, v křesle v obývacím pokoji, či na zemi nevede ke smysluplné práci. Kancelářské židle prostě patří i do domácích pracoven. A je jedno, jestli v nich pracujeme dnes a denně, nebo jen občas a zbytek času zde trávíme u počítačové hry. Sezení musí být vždy pohodlné a ergonomické vzhledem k dané činnosti i k naší postavě.

Levné i luxusní kancelářské židle

E-shop Primazidle.cz nabízí levné kancelářské židle, které neotřesou rodinným rozpočtem, ale uspokojí vaši potřebu ergonomického a pohodlného sezení. Každý upřednostňujeme něco jiného. Někdo sáhne kvůli nižší ceně po kožence, jiní jednoznačně preferujeme kůži. Do někdy až nadměrně teplých bytů se však hodí i síťované kancelářské židle, které jsou vzdušnější. Zavrhovat nemusíme ani standardní čalouněné kancelářské židle. Za cenu mezi 1500 a 3500 Kč jste schopni koupit pohodlnou kancelářskou židli s mnoha nastaveními, která designově zapadne i do soukromého bytu.

E-shop nejen s vybavením pro kanceláře

Primazidle.cz je e-shop s kancelářskými křesly, s jídelními židlemi, ale nabízí též konferenční židle, jídelní stoly, barové židle a dětské židle. E-shop má široký sortiment a vynikající ceny. Nakupují zde firmy i soukromé osoby. A nejen tehdy, když si zařizují domácí pracovnu.