Streamer ukazuje, jak se ve WoT vypracovat na výborného hráče

World of Tanks je velmi populární hrou, kterou si užívají spousty hráčů po celém světě. Jen málokomu se však podaří v ní být opravdu dobrým. Jak složité je se z průměrného hráče dosta na hranici toho výborného? Přesně o tento posun se snaží streamer Wolfdogcsk a vy ho na jeho cestě můžete sledovat.

Na internetu lze dohledat různé žebříčky nejlepších hráčů World of Tanks. Mají odehrané tisíce bitev a vysoký win rate. Jak dlouho asi může trvat se na takovou úroveň (konkrétně WN8) dostat? Tuhle otázku vám zodpoví nový World of Tanks streamer Wolfdogcsk.

Experiment s napínavým průběhem

Wolfdogcsk je normální čtyřicátník z Ostravy, jehož cílem je dostat se ve hře WoT na hodnocení WN8. Je ochoten tomu věnovat spoustu času, během týdne streamuje ve večerních hodinách a jinak podle toho, kdy má chuť.

Vytyčil si nemalý cíl, dosáhnout WN8 1.900 není úplně snadné. Co když se to nepodaří? I to bude výsledek experimentu, prostě se ukáže, že to není tak lehké. Když se cíl podaří? V tom případě je Wolfdogcsk připraven nastavit si další!

Sledujte cestu k WN8 denně na Twitchi

Jak se věci vyvíjí, můžete denně sledovat na Twitch kanálu Wolfdogcsk. WoT streamer má samozřejmě i Discord, Instagram, Facebook a vlastní webové stránky, tudíž se s ním můžete snadno spojit. Nezapomeňte ho také podpořit, ať už tím, že ho budete pravidelně sledovat, finančním darem, nebo třeba dárkem ve hře. I váš dárek mu může dopomoci k dosažení nastaveného cíle.

Připojte se po čtvrté odpoledne a sledujte na Twitchi

Wolfdogcsk vysílá denně po čtvrté hodině odpolední, v tento čas hraje World of Tanks. Sem tam ale streamuje i nějakou jinou starší hru, třeba Kingdom Come: Deliverance. V rozvrhu se dozvíte i o plánovaných povídacích steamech, kam můžete přijít podiskutovat o hrách. Zapojte se a sledujte tento napínavý příběh!