Existují tři základní druhy seznamky: klasická seznamka a seznamka pro volné seznámení. Klasická seznamka je určena pro lidi, kteří hledají vážný vztah. Seznamka pro volné seznámení je určena pro lidi, kteří hledají pouze milence. Třetí druh seznamky pochopitelně kombinuje oba první druhy a neomezuje se na specifické zaměření – je tzv. pro všechny.

Proč je lepší online seznamka

Na online seznamce je lepší se seznámit, protože je to rychlé a snadné. Nemusíte chodit po barech a klubech a hledat potenciálního partnera. Stačí si zaregistrovat účet a můžete začít hledat.

Co očekávat od seznamky

Především seznamka nabízí seznámení s novými lidmi. Můžete zde najít nové přátele, partnery nebo kamarády. Seznamka také nabízí seznámení s novými podniky a nabídkami práce.

Česká seznamka TadyJsem

Nyní je tu populární seznamka Tadyjsem.cz, která přináší něco nového, něco netradičního a přitom tak zcela přirozeného. Tadyjsem.cz využívá párování podle horoskopu, který samozřejmě můžete využit, ale vřele doporučujeme, protože dáváte možnost návrhu svého ideálního partnera tzv. podle hvězd.

Tento portál nabízí více možností, nejen online seznamku. Jedná se o inteligentní portál, který nabízí i příležitosti práce, protože lidé nehledají jen nového partnera, ale často přemýšlí i nad tím, jestli stávající práce je dostatečně naplňující nebo existuje lepší varianta, kterou má smysl zvážit.

O historii seznamek

První seznamky vznikly v USA v roce 1995. Byla to online seznamka pro Harvardovy studenty. Následovaly další seznamky pro studenty vysokých škol, ale brzy se rozšířily mezi širokou veřejnost.

V České republice známe něco jako Líbímseti a Xchat, které podobně jako v jiných zemích, vznikaly na základě toho, že byl obrovský zájem.

Sdílejte