Ještě nemáte v autě přesné gumové koberce nebo autopotahy? Kupte je na Vopi.cz

V autě bychom se měli vždy cítit pohodlně a dělat maximum i pro naše bezpečí. K pohodlí přispějí jak padnoucí autopotahy, tak gumové či klasické koberce. Ty ale přispívají i k bezpečné jízdě. Kupříkladu v zimě, kdy je všude spousta kamínků, písku a sněhu, můžeme udržet oblast pod nohami v autě hravě čistou. Nestane se nám pak, že by nám nohy na kamíncích nebo díky vlhkosti klouzaly.

Gumové koberce dle typu vozidla

Každý vůz dle značky a modelu má trochu odlišnou podlahu. Kvalitní prodejci a výrobci gumových i klasických koberců to vědí, proto nabízí modely přímo pro konkrétní model auta. Díky tomu si můžete koupit např. gumové koberce Fabia. Volit můžete z několika typů dle roku výroby. Nechybí ani gumové koberce pro Škodu City Go, Škoda Octavia, Škoda Superb, Škoda Rapid a jejich různé ročníky.

Pokud potřebujete i přesné textilní autokoberce, které budete používat, jakmile skončí zimní období, pak se podívejte na webovou stránku https://www.vopi.cz/autokoberce/. Najdete zde přesné textilní autokoberce do kamionů, do obytných vozů a samozřejmě i do osobních vozidel. Pokud byste chtěli levnější formu autokoberců, pak sáhněte po modelech univerzálních.

Autopotahy pro každý automobil

Na webových stránkách vopi.cz najdete také autopotahy. I tady se setkáváme s různými typy sedadel podle výrobce a konkrétního modelu. Příkladem jsou autopotahy VW. Konfigurátor, který Vopi zákazníkům nabízí, vám umožní zvolit si u vašich autopotahů na míru spoustu odlišností. Vybírat lze z mnoha motivů, materiálů, barev. Každý autopotah je precizně vyroben v ČR a splňuje nejpřísnější bezpečností kritéria. Potahy VW jsou většinou celolátkové a dokonale kopírují tvar sedadel vozu. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály, velmi časté je podvrstvení molitanem nebo vatelínem a opatření mřížkou tak, aby bylo sezení pohodlné a údržba autopotahů snadná.

Podívejte se na vopi.cz a kupte si autokoberce, autopotahy, ale také autodoplňky, autokosmetiku nebo vany a koberce do kufru auta.