Smyslný relax vašich nervů a těl

Pojďme se na úvod trochu podívat do historie. Co si spojujete s masáží? Relax, uvolnění, protažení ztuhlého těla. Před mnoha tisíciletími to viděli velmi podobně. Dá se říci, že práce maséra je v podstatě jedna z prvních, kterou zaznamenáváme u nejstarších starověkých říší. Na mnoha freskách v hrobkách egyptských faraonů nalezneme obrázky zachycující průběh a různé techniky masírování. Zároveň je z maleb a reliéfů patrné, že se používalo mnoho vzácných olejů, což se příliš neliší od dnešních dní. Největší rozmach zažilo toto odvětví během antiky, tedy v Řecku a především v Římě. Zde masáž patřila k samozřejmosti, kterou se nechali bohatí patricijové obšťastňovat poměrně často. Středověk přinesl útlum, dotýkání se cizího těla bylo považováno za hříšné. Až v novodobých dějinách se obliba zase vrací. Navíc přicházejí i techniky, o kterých Evropané nikdy předtím neslyšeli. O jedné z nich si nyní povíme více.

Když je potřeba vypnout

Jistě se vám už někdy stalo, že jste se ze sálu vraceli rozbolavělí. Sice to není na škodu, ale pokud na člověka útočí bolest, jen těžko si může odpočinout. Zcela jiný požitek však nabízejí tantrické masáže. Zde je zvýrazněn erotický prvek, tudíž můžete očekávat smyslně strávený čas, který vám rozhodně nebude připadat ztracený. Celý průběh tantra masáže samozřejmě probíhá v příjemném prostředí, po úvodní konzultaci vašich potřeb se setkáte s masérkou, která vás na následný prožitek naladí. Mluvím teď sice z pohledu muže, ale samozřejmě je možné absolvovat i masáž pro ženy či páry.

Naučte se také masírovat

Následný průběh se už v podstatě nedá popsat slovy, je potřeba ho zažít. Komu by více vyhovoval nějaký jiný způsob zacházení, může se rozhodnout pro BDSM pojetí. Anebo se třeba přihlásit do kurzu, kde se všechny techniky sám naučí. Vaše protějšky pak po tantrických masážích budou šílet! Podívejte se na tantra Praha a obdarujte masáží sebe nebo někoho jiného.