Jak vybrat sexy prádlo pro vaši drahou polovičku

Také jste došli k názoru, že by si vaše drahá zasloužila dostat nějaké pěkné spodní prádlo? Koneckonců prospěch z toho budete mít i vy. Nemusíte čekat, až bude mít narozeniny, pojměte to třeba jako překvapení, které trochu rozzáří vaše jinak nudné dny.

Je velmi pravděpodobné, že si svou odměnu za takový dárek hezky užijete. Předcházet jí ale bude nelehký úkol – vybrat správný styl, velikost a tak dále. Nemějte z toho strach, uděláme si rychlého průvodce, takže za chvilku už budete moct zamířit do obchodu, nebo e-shopu, jak si později povíme, a vybrat ten správný kousek.

Na velikosti záleží. Opravdu!

Nejdůležitější je vybrat správnou velikost. Trefíte-li jinou, čeká vás místo romantického večera spíš hádka. Vyberete-li menší číslo, bude si myslet, že je příliš tlustá. Pokud koupíte větší, bude podezírat vás, že o ní přemýšlíte jako o otylé holce. Ve spodním prádle nesprávné velikosti by navíc rozhodně nevypadala tak sexy, jak si představujete.

Nejdříve vás tedy čeká domácí úkol. Vloupejte se své drahé do skříně a podívejte se, jakou nosí velikost. Jeden vzorek nestačí, protože u různých značek se číslo liší. Klidně si vypište více informací. Nebo prostě kupte takový kousek, u něhož se volí jen S, M, L a XL – třeba volnější průsvitnou košilku. Tam je šance udělat chybu nižší.

Zvolte si, co se vám bude líbit

Jak už jsme si prozradili, ti odvážnější se mohou pustit do výběru podprsenek a kalhotek. V opačném případě se zaměřte spíš na segment punčoch, podvazků, sexy košilek a oblečků. Můžete popustit uzdu své fantazii a zapřemýšlet, zda byste doma měli raději paní učitelku, zdravotní sestřičku či policistku. Velikost kostýmu snad trefíte. Nezapomeňte ale brát ohledy i na svou milovanou polovičku. Myslíte, že si raději oblékne klasické erotické prádlo, nebo si bude hrát na drsnou policistku? Nebuďte sobečtí a nesnažte se jí darovat něco, co neodpovídá jejímu stylu a osobnosti.

Vyberte si pohodlně online

Muži se dělí na dvě skupiny. Té první nákup dámského spodního prádla vůbec nevadí, naopak jsou rádi, když jim prodavačka pomůže správně vybrat. Jestli patříte spíš do druhé, nenuťte se k nepříjemnému nakupování a vyberte si místo toho online. Bohatý výběr erotického prádla má například e-shop Daniela-pradlo.cz.