Fotografie? Ne, fotoobraz!

Přemýšlíte o dárku pro blízké? Co fotografie? Ne však obyčejná, ale vytištěná na fotoplátně! Tedy kvalitní fotobraz!

Fotografie stále má své kouzlo. Je nositelem vzpomínek. Dobrých vzpomínek. Ty špatné si totiž nezaznamenáváme. Proč bychom také měli?

Kolik podob má fotografie?

Fotografie má v současné době spoustu podob, respektive způsobů jejího zpracování. Tytam jsou doby, kdy jsem si každý záběr museli nechat tisknout a vytištěné fotografie pak jednu po druhé vkládali do klasických fotoalb. A ty ručně popisovali. Byť i tato činnost měla své kouzlo, dnes jsme o poznání dál. Z fotografií si můžeme nechat vytisknout celou fotoknihu, která si svou kvalitou v ničem nezadá s fotografickými knihami v knihkupectvích. Tuto knihu navíc můžeme doplnit i texty. Popisky fotografií, básničkami, čímkoliv nás napadne. Skvělý dárek pro blízké, nemyslíte? Darovat jim ale můžete i spoustu dalších dekorací s fotografiemi.

Fotka na hrnku, polštáři i tričku

Vámi zvolená fotografie může být na hrnku, lahvi, polštáři, tričku, tašce i zástěře. Nebo podložce na myš a ve sněhové kouli či skleněném srdci. Velké oblibě se těší i kryty na mobil, prostírání a keramické magnetky s fotografiemi. Z fotografie ale můžete mít i zajímavou pohlednici či vtipná přání k narozeninám, které darujete třeba s kyticí růží. Nebo fotokalendář. Nástěnný, plánovací i stolní. Ty si oblíbili především babičky a dědečkové, obzvlášť pokud na každé stránce dominuje fotografie jejich dětí a vnoučat.

Darujte kvalitní fotoobraz

Nebo ze své fotografie můžete vytvořit kvalitní fotoobraz. A ten si pak pověsit v obýváku či v ložnici nad postel. Společnost Dárečky od srdce tyto fotoobrazy tiskne ve vysokém rozlišení na špičkových tiskárnách Canon. Fotografie jsou napnuté na pohledu skrytém dřevěném rámu, který z dálky vytváří dojem, že na stěně visí jen tak bez ničeho. Na výběr navíc máte hned několik možnosti – základní provedení Klasik a luxusnější verzi Premium na kvalitnějším papíru a s kvalitnějším provedením. A toužíte-li po naprostém originálu, zvolte obraz se šestiúhelníkovým obvodem Hexa. Jako vánoční dárek přímo ideální, nemyslíte?