Jak zvolit kvalitní firmu pro chiptuning?

Uvažujete o chiptuningu? Přejete si zvýšit výkon motoru vašeho vozu bez jakýchkoliv technických zásahů? Uvítali byste snížení spotřeby? Pak je nutné zvolit skutečně kvalitní firmu, která dodržuje správný postup, abyste svého rozhodnutí nemuseli později litovat. Mnoho společností vám totiž může nastavení softwaru v řídící jednotce pokazit.

Chiptuning v mnoha případech skutečně dává smysl. Díky zvýšení výkonu motoru provedených změnami přímo v řídící jednotce bude váš vůz rychleji reagovat v krizových situacích a jistě oceníte i snížení spotřeby. Pozor si ale dávejte na výběr vhodné specializované firmy. Špatný výběr vás totiž může přijít draho.

Hledejte profesionalitu a reference

Pokud se chystáte svěřit váš vůz do rukou „odborníků“, kteří provádí chiptuning během několika minut v garáži a slibují za pár korun skvělé výsledky, vystavujete se riziku, že svému vozu spíše uškodíte. Vyberte si raději profesionální firmu, která dodržuje správný postup.

U vašeho vozu je nejprve třeba provést měření současného výkonu motoru a ujistit se, že je vůz technicky v pořádku. Profesionální firma respektuje normy dané výrobcem a vždy používá k úpravám originální software, který předtím zálohovala, aby bylo možné vše vrátit do původního stavu.

Nejlepší variantou výběru kvalitní firmy je doporučení známých. Pokud však tuto možnost nemáte, projděte si alespoň recenze na internetu. Hledejte také firmu, která vám poskytne záruku na software. Při nerespektování originální hardwarové a softwarové verze totiž firmy nemohou zaručit správné fungování. Správná firma si zkrátka za kvalitou svých služeb stojí!

Profichip s.r.o.

Firma Prochip s.r.o. je profesionálem v oboru již více než 14 let. Firma také poskytuje doživotní záruku na software a záruku na motor. Zálohování originálního softwaru je samozřejmostí. Profichip s.r.o. provádí chiptuning v Praze, Ostravě, Brně, Olomouci a Zlíně.