LED žárovky jsou praktické a elegantní

 

V posledních letech zastínilo LED osvětlení klasické žárovky. Najdete ho v elektronice, je umístěné v nábytku i stropních podhledech. Své využití má v domácnosti, kancelářích i na pracovištích. Krásně osvítí administrativní budovy, obchodní centra, muzea, galerie i kostely. Není divu, LED osvětlení je úsporné a má vysokou životnost. Je ideální pro svítidla, která jsou v provozu delší dobu. Jako ulité padne do reflektorů či na osvícení parkovišť a odstavných ploch.

Pořiďte si něco extra

Tento druh žárovek padne moderním interiérům, starším domácnostem, administrativním budovám i průmyslovým závodům. Je dokonalým zdrojem světla. Navíc uspoří výdaje za elektrickou energii, a tím i finanční prostředky. Životnost LED žárovek je až 50 000 hodin provozu. Toto je výhodné při výměně žárovek na těžko přístupných místech. Dnes si můžete pořídit nejrůznější typy, které se od sebe liší svítivostí, výkonem, krytím a barvou světla. Možná jste nevěděli, že existují modely, které se dají přepínat dálkovým ovládáním. Dokonce se dají koupit produkty měnící barvu světla. Nesmírně výhodná je LED akce, protože si pořídíte kvalitní zboží za vynikající ceny.

LED pásky mají bohaté využití

Lidé si oblíbili také LED pásky, a to nejen díky eleganci a jednoduché instalaci. Tyto produkty vkusně osvětlí kuchyňskou desku a perfektně poslouží jako dekorativní osvětlení do podhledů a vitrín. Největší využití mají v místech, kde je upevnění klasického světla velice obtížné. Pokud prahnete po pěkném a moderním interiéru, pořiďte si zmiňované produkty v internetovém obchodě LEDAKCE.cz. Osvědčený prodejce nabízí LED pásky akce, ale také LED žárovky, retro design, trubice a zářivky, reflektory, přídavná a pracovní světla, nouzová svítidla, lampy, vkusné závěsné i veřejné osvětlení, podhledové rámečky, příslušenství, autožárovky, baterie a nejrůznější vychytávky.