Je možné si zlomit penis?

Taky jste při přečtení nadpisu dostali zvláštní pocit v kalhotách? Ano, je to tak. Není to legenda, ale reálný děsivý fakt. Naše chlouba, naše ukazovátko, naše okrasa skutečně může přijít k úrazu s tak děsivým názvem. Přitom to může potkat kohokoli, protože poškození topořivých tělísek, neboli jak i lékaři špatně užívají, fraktura penisu, není zase až tak vzácným jevem (ale taky ne nijak častým). Zděšeně se teď ptáte: Jak je to možné?

Zlomení penisu není až tak zlomeninou jak by se mohlo zdát. Je to sice tvrdé, ale kost to není, takže tam není co zlomit . Odborně je to natržení tunica albuginea kavernózních těles, tedy topořivých tělísek, které jsou při erekci velmi napjaté a při orgasmu ještě více, takže pak relativně snadno dojde k jejich roztržení, což je doprovázeno lupnutím, které zní jako by se něco zlomilo. Možná proto i lékaři používají nesprávné označení fraktura. Objeví se otok, takže do pár minut máte místo svého ferdy černý lilek a to jak barvou, tak velikostí. To celé by měla doprovázet palčivá bolest, ovšem víme že ne vždy, záleží na míře poškození a také na tom, že až uvidíte tu opuchlou věc, budete tak v šoku, že bolest nemá šanci. Jako první se objeví panika, to vám můžeme zaručit. Co byste měli dělat je jasné, urychleně vyhledat lékaře, nejlépe odborného. Internista na pohotovosti (většinou se vám tohle totiž může stát v noci) se bude tvářit akorát rozpačitě a řekne vám ať si na to dáte led a přijdete zítra, což je případ který se opravdu stal. Vy potřebujete chirurga, nebo urologa a ještě lépe aspoň trochu kvalitní nemocnici. Čím rychleji se vám dostane pomoci, tím menší je riziko trvalého poškození. Tohle vypadá špatně, že? Ovšem nezoufejte, když se vám ještě tu noc dostane pomoci, většinou je léčba úspěšná, blbé je to jen tehdy, když jste si svého ptáčka poškodili nějak nešťastně hodně. Například se může objevit i krvácení, když si poškodíte zároveň močovou trubici. Každopádně se nikdy nepokoušejte o jakoukoliv samoléčbu, nebo si jít lehnout s tím „že to snad do zítra splaskne“. Protože nesplaskne a může se z vás taky stát eunuch. A přijít o penis je horší než přijít o všechny končetiny.

A jak se tenhle průser může stát? Jak jinak než při sexu. Buďto při krkolomných praktikách typu „nechám se pověsit za přivázaného ptáka“ a jim podobných, ovšem může se to přihodit i při klasické poloze, když to trvá přehnaně dlouho, nebo přirážíte moc zběsile. Ale nebojte se, zase tak častá fraktura penisu není, abyste se museli nějak zvlášť kontrolovat. Může to zavinit i vaše sparing partnerka a to když sebou třeba v nepravou chvíli trhne, či začne zběsile přirážet ona. Ovšem může se vám to přihodit i při masturbaci, ale to byste si za něj museli tahat jako za startovací šňůru od sekačky, takže to není moc pravděpodobné.

Ovšem nejenom při sexu se penisy lámou, jsou známy případy, kdy měl dotyčný noční samovolnou erekci a probudila ho bolest, když si ho nějak zalehl, či tak nějak, opravdu si nedokážeme představit jak je to možné. Stejně tak se vyskytly případy, kdy do ztopořeného penisu dostal postižený pořádnou ránu, což už ale hraničí opět s krkolomnými sexuálními praktikami zmíněnými výše. Pamatujeme se také na jeden obzvláště bizarní případ a sice ten, že dotyčný si penis skřípl ve dveřích od auta. Jak je to toto možné opravdu nevíme, možná nějaký druh autoerotiky.

Takže ano, fraktura penisu je mezi námi a my bychom si měli uvědomit, že náš hromovládce je sice velmi odolný a zvládne průniky do mnoho míst, ovšem není nesmrtelný. Na druhou stranu bychom se neměli bát, ono zase toto zranění tak časté není. I když sami teď máme ve svých trenýrkách trošku divný pocit a tak si dáme vtip na odlehčenou:

Jednou tak babka dědka přemluví, ať jí to udělá. Děda se hecne, zalehne ji a začne do ní bušit, když v tom mu ujede koleno, spadne z postele a zlomí si ho. Když se ho doktor v rozpacích ptá, co má napsat jako důvod zranění, děda, starý jézéďák,  se zamyslí a prohlásí: Víte co doktore? Napište tam: Při setí semene spadl ze staré mašiny.

Autor: Martin

Pracující student elektrotechniky, která ho ale zoufale nebaví, snažící se tvořit všemi dostupnými prostředky jakýkoliv druh umění. A pořád nemá na nic čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *