Co dělat když chceme trošku té perverznosti?

Tak jak jste na tom úchylové? Touto otázkou vás v žádném případě nechceme urazit, ale je nám stejně více než jasné, že se ve vaší hlavě skrývá něco, co vás přímo brutálně vzrušuje, jenže je to tak trochu proti všeobecným konvencím a proto to necháváte jen ve své hlavě. Ale no tak! Žijeme přece v nové době, kde sexualita není tabu, nebo něco co se tajně dělá v ložnici, je to normální věc, která na nás dnes a denně kouká z obrazovek televize, stránek časopisů a internetu. A nějaké to kousnutí, nebo sprostá mluva je jen taková legrace, tak proč si to upírat. Tedy, máme na mysli věci, které nejsou ve společnosti až tak běžné, pokud máte choutky, které komukoli ubližují aniž by si o to žádal, či vedou k trestné činnosti, tak si je prosím nechte ve své hlavě. Nebo vyhledejte pomoc odborníka, kdybyste to náhodou nemohli vydržet.

Událo už se mnoho případů, kdy ženská náhodou narazila v nějaké tajné přihrádce svého chlapa na nějaký ten časopis, nebo náhodou v počítači našla jeho složku se staženým pornem a ke svému zděšení zjistila, že ho vzrušuje i trochu něco jiného než jejich obvyklá praktika hobluju prkno. Třeba jen něco lehce tvrdšího,  nějaké to poplácání a kožené doplňky. V panické hrůze okamžitě s křikem utekla, při útěku bytem si stihla zabalit všechny (a část jeho) věcí a zmizela. Špatná volba. Tohle je spíš rada ženským než nám chlapům, pokud se něco takového stane a není to nic nelegálního, zkuste se zamyslet. Tohle přece není nic, co by zasahovalo do vašeho skutečného života. Zkuste si popovídat a vyřešit jak to vůbec je. V mnoha případech se stává, že žena zkouší aspoň částečně požadavkům muže vyhovět a zjistí že je to naprosto skvělé, protože zažívají sex, kde se na nic nehraje a nikdo nic neskrývá. Pokud vám chlap ovšem řekne: „Ty a hele, nemohl bych se ti vykakat na bříško?“, tak byste si to asi měla promyslet o dost důkladněji (pokud ovšem dychtivě neodpovíte ano, ale my osobně se musíme přiznat, že toto už nám přijde opravdu moc…).

Jak jsme psali, každý má nějaké ty choutky a fantazie, které by si rád splnil, ale nechává si je vzadu v hlavě, protože si myslí, že ten druhý ho nazve úchylem. No a? Řada lidí si je ukojí v ústraní sama, třeba u internetového porna a v reálu je nikdy nezažijí.  Jenže, co je nenormální? Když chcete aby byla vaše holka třeba trochu víc dominantní, trochu vás škrábla, nebo hrála to že se brání, na tom přece nic není, sex je hra a hra nás musí bavit, protože když nebaví, tak to není hra, ale opruz. Jenže tady to mají muži docela těžké, protože pokud chce něco ženská, tak si to aspoň vyzkoušíte (pokud na vás ovšem nevyrukuje s připínacím penisem, ačkoli proti gustu…). A neříkejte že ne, chlap kvůli trošce něhy udělá takřka cokoli. Na druhou stranu když chce chlap něco perverznějšího po ženě, je to trošku těžší. Ale tak co, zkuste to, třeba se vyvrátí teorie, že je skoro nulová šance aby se se sešli dva lidé se stejnými choutkami a předtím to o sobě nevěděli. A když se vám dostane znechuceného pohledu, tak vždycky můžete říct, že jste si dělali legraci. A pak kde jsou ty poučky, že upřímnost je ve vztahu důležitá, že?

Autor: Martin

Pracující student elektrotechniky, která ho ale zoufale nebaví, snažící se tvořit všemi dostupnými prostředky jakýkoliv druh umění. A pořád nemá na nic čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *