Jak na domácí erotickou masáž? Prohledejte koupenu, seberte pár ručníků a hurá na věc

Když jsem dostal nápad, že udělám partnerce nějakou příjemnou erotickou masáž, bylo to zcela spontánní rozhodnutí, které proběhlo bez dlouhých příprav, bez speciálních masážních olejíčků a dalších pomůcek. Poradil jsem si dokonce i s minimem zkušeností, pokud tedy nepočítám masáž bolavých zad, kterou jsem už párkrát prováděl. Někdy je prostě lepší vrhnout se do toho po hlavě.

Zábran nás zbavila sklenka vína

Ještě, než jsem se pustil do akce, nalil jsem nám každému skleničku vína. U nás to bylo hlavně proto, abych navodil tu správnou atmosféru a trošku jsme se odvázali. Jestli nemáte moc zkušeností, pomůže vám alkohol v malé míře hodit zábrany za hlavu. Pak jsem zmizel v koupelně a začal hledat všechno co by se mi mohlo hodit. Vybral jsem jeden neparfémovaný dětský olejíček, ale stejnou službu by udělal taky běžný olivový nebo slunečnicový stolní olej. Při použití stolních olejů se připravte jen na jednu malou nevýhodu tohoto alternativního řešení. Pravděpodobně budete oba cítit, jako by vás právě vytáhli z friťáku. Což nemusí být nutně na překážku, pokud jste milovníci fast foodů. Mě ale smažené moc nebere, a tak zůstávám u dětského oleje, který nevyvolává žádné alergické reakce. K masáži se mi hodilo se i pár jemných ručníků a jedna velká osuška a za chvíli už bylo všechno pěkně nachystané v ložnici.

Když jsem viděl, jak je má žena překvapená a taky mírně v rozpacích projelo mnou vzrušení. Líbil se mi ten pocit, kdy bylo všechno zcela v mých rukách. Mírné světlo lampičky dotvářelo atmosféru. Takže už nám nic nebránilo odložit oblečení a ponořit se do světa dotyků. Při samotné masáži se musím přiznat, že jsem na okamžik zalitoval, že jsem si něco nenačetl dopředu. Nějaký manuál nebo návod, jaké doteky použít, kde masírovat apod. Pěkný článek, který pomůže v začátcích jsem četl tady. Jenže nic z toho jsem tenkrát neznal.

Nevěděl jsem jak na to, ale pomohla intuice a oči dokořán

Ze začátku jsem byl tak trochu bezradný, ale pak mi došlo, že se stačí postě jen dívat, co se partnerce líbí a jak na jednotlivé doteky reaguje. Ty, které se jí líbily jsem opakoval a pozvolna stupňoval jejich intenzitu. Naopak, když jsem u ní pocítil napětí, při masáži některých částí jejího těla, byl jsem jemnější a opatrnější. Připadalo mi však důležité tyhle partie nevynechávat, spíš jsem jim věnoval o něco větší pozornost, aby se celá uvolnila.

Nejtěžší bylo masáž dokončit

Nikam jsem nespěchal, šlo mi hlavně o to, aby si to žena užila. Jenže musím přiznat, že mi dělalo velký problém masáž dokončit. Hrozně mě vzrušovalo se jí dotýkat, vidět ji uvolněnou a odevzdanou ve svých rukách. Navíc byla celá kluzká a neskutečně vzrušená. Takhle jsem ji snad ještě nikdy neviděl. Musel jsem se hodně ovládat, abych s ní neměl sex. Můj původní záměr byl totiž, že půjde o nesobeckou záležitost. Ovšem nejsem profík, a tak jsem se nakonec neudržel na uzdě. Milování bylo jiné, připadalo mi, že naše prožitky jsou hlubší.

Erotická masáž oživila nejen náš sex, ale hlavně prohloubila vztah

Ač jsem to nečekal, protože můj původní záměr byl pouze překvapit ženu a vnést do našeho sexu nový vítr, přineslo nám to celé mnohem víc. Náš vztah se prohloubil, jsme k době otevřenější a manželka se dost uvolnila. Dřív se mnou o sexu vůbec nedokázala mluvit, teď už s tím problém nemá. Hledáme společně po internetu další informace, které pak rovnou rádi vyzkoušíme. Osvědčily se nám např. techniky z tohoto článku, kde jsou rozepsány jednotlivé masážní hmaty.

Za sebe můžu říct, že erotické masáže skutečně prohloubily náš vztah. Určitě je zkuste taky. Nic za to nedáte a můžete mi sem pak třeba napsat, jaký jste měli u partnera či partnerky úspěch.