Nejlepší adresa v metropoli: Vackov

Postavit dům, zasadit strom a zplodit syna! Tohle je výčet životních úkolů hodných opravdového muže. Pěstovat zeleň a rozmnožovat se patrně nebude žádným velkým oříškem, s domem už je to ale jiný „level“! Ne každý je zručný „Bořek stavitel“, ne každý má po ruce volnou parcelu nebo dostatek peněz a konexí na její pořízení.

Vezmeme-li v potaz fakt, že stavba rodinného domu trvá několik měsíců až let, vzdejme holt developerům, kteří umí stavět bytové jednotky daleko rychleji. Rodinné hnízdo lze z fleku vytvořit i z moderních novostaveb v bytových rezidencích. Do konce roku 2023 i s výraznou bonusovou slevou z ceny pořízení.

Jedna taková právě roste na pražském Vackově. Podél ulice Malešická se staví komplex čtyř výškových domů, které navazují na již realizované stavby. K prodeji je 241 nových bytů o velikosti 1+kk až 5+kk. Dispozice nabízených bytů jsou velkorysé, od 31 m2 až do plochy 114,90 m2. Každý z bytů má předzahrádku, terasu nebo balkon.

Rezervace online

Už žádné zdlouhavé nahánění realitního makléře. Byty k prodeji na Praze 3 lze prohlédnout a rezervovat online na webu developera. Prosvětlené byty jsou postaveny v minimalistickém duchu a odpovídají současným nárokům na moderní bydlení. Jejich typickými znaky jsou funkcionalistické prvky architektury, prostorné venkovní partie v podobě teras či balkonů, elegantní design, vysoká kvalita a maximální funkčnost.

Lokalita Vackov je součástí městské části Žižkov. Kdysi dělnická kolonie výrazně změnila tvář. Doslouživší nákladové nádraží se mění v ultramoderní obchodní a rezidenční městské centrum, s kompletní občanskou vybaveností ve standardu třetího tisíciletí. Vackov má být klidným bytovým zázemím pro ty, kteří preferují komfort a soukromí, ale životu velkoměsta chtějí být na dosah. Nechtějí se vzdát výdobytků velkoměsta.

Výborné logistické vlastnosti

Současný Žižkov, to je opravdu nepřeberné množství obchodů, kaváren, restaurací i barů. Divadla, kina, galerie a parky, sportovní centra a tělocvičny, školy i školky, ordinace lékařů. Vše, co člověk k životu potřebuje, je zde na dosah. Co víc si přát?! Tomu jde na ruku skvělá logistická poloha. Napojení na MHD do centra i na nádraží, potažmo ideální dojezd k dálniční síti, uspokojí managery i rodiny s dětmi. Denní cestování do zaměstnání nebo škol pro vás nebude žádnou zátěží.