Nevíte, čím obdarovat partnerku? Pozvěte ji na nezapomenutelný pobyt do podhradí

Chcete své partnerce dát najevo, že vám na ní záleží a zaslouží si jen to nejlepší? Darujte ji pobyt v krásném prostředí Českého krasu a ujeďte společně alespoň na chvíli od každodenních starostí. Společný pobyt v podhradí ji můžete věnovat k výročí, narozeninám či Vánocům. Na co během jeho plánování nezapomenout?

Zarezervujte komfortní ubytování v malém penzionu

Začněte tím, že si zarezervujete ubytování v penzionu Karlštejn, stylovém prostoru na břehu Berounky, kde na vás čeká 10 komfortně zařízených pokojů. Na místo se snadno dopravíte vlastním vozem a zaparkujete ho hned u penzionu – samozřejmě zcela zdarma.

Připravte program své milé na míru

Čím svou drahou polovičku potěšíte? Má ráda pěší turistiku, holdujte gastronomii či miluje golf? U Karlštejna jí můžete dopřát všechny tyto zážitky. Příroda Českého krasu, jež se okolo hradu rozprostírá, je pro pěší turistiku jako stvořená. Stejně tak i gastronomická scéna stojí za zmínku, a v neposlední řadě nesmíme zapomínat ani na nedaleké populární golfové hřiště, jež je považováno za jedno z vůbec nejhezčích v Evropě.

Jak strávit večery v podhradí?

Co se večerů týče, můžete je strávit posezením v příjemných restauracích a hospůdkách a navštívit třeba i vinné sklípky na Karlštejně. Historie vinařství zde sahá až do roku 1348. Prohlídku vinného sklepa si lze sjednat dopředu, a kromě degustace vín se můžete těšit také na menší občerstvení.

Obdarujte svou partnerku pobytem v okolí hradu Karlštejn a vychutnejte si společně strávený čas činnostmi, které vás budou bavit a dovolí vám zapomenout na každodenní starosti. Český kras je nádherný celoročně a záleží pouze na vás, v kterém období ho chcete navštívit a kochat se nádhernými výhledy, pochutnat si na skvělém jídle a třeba i okoštovat víno ze zdejších vinic.