Když je to poprvé – díl 1. První kontakt – osobně

Jste-li Ti, kteří nemají problém s navázáním kontaktu osobně a pomoc internetových seznamek se jim příčí, máte navrch …i tak je ovšem třeba dávat si pozor na spoustu věcí, zejména pak, líbí-li se Vám nějaká slečna či žena a jde Vám o její přízeň.

Autor obrázku: Alex Luyckx

Hlavně je třeba si dávat pozor na své chování, které se v zápalu udělání dojmu mnohdy mění spíše v ubohou komedii. Také je třeba si dávat pozor na to, co komu říkáte, protože nikdy nevíte, jestli se to k dotyčné ženě nedostane …za žádnou cenu však ženu nepomlouvejte a jakkoliv nekritizujte …a pokud by se Vám tohoto přeci jenom zachtělo, zameťte si prvně před svým vlastním prahem.

Pozor na chování!

Obvykle, pokud chce kluk udělat na dívku dojem, začne se chovat velmi nepřirozeně a snaží se udělat co nejlepší dojem …opak je ovšem pravdou – v mnoha případech se akorát zesměšní a udělá ze sebe blbce, se kterým by žádná nechtěla nic mít. Je třeba se i v momentech, kdy Vás slečna pozoruje, chovat normálně …ovšem ne jako hulvátské prase!

Dejte na city …

Autor obrázku: Sergio Vassio

Zatímco si velká spousta kluků myslí, že na holku zapůsobí tím, když ze sebe budou dělat něco víc, než co doopravdy jsou, opak je pravdou. To, že se dívka zasměje, když někoho zesměšníte, ještě neznamená, že za Vámi pálí – třeba to bylo opravdu vtipné …to je ovšem všechno.

Pokud chcete na holku udělat opravdový dojem, nechovejte se jako namachrovaní a nekulturní hulváti, ale buďte hodní, dejte najevo city a buďte hlavně sami sebou. Pokud se Vám příčí dávání citů najevo veřejně, nevadí …jistě se naskytne nejedna příležitost, kdy je budete moci dát dívce najevo v soukromí.

Nebojte se

Pokud cítíte, že budete s nějakou dívkou či ženou tvořit dobrý pár, nebojte se a někam ji pozvěte. A že nemáte peníze? Nevadí! Návštěva kavárny Vás vyjde na 70 KČ …a navíc je dobré, držet se alespoň zpočátku při zemi a nenechat dívku zbytečně nabýt dojmu, že jste na tom finančně až tak dobře. Je-li to ta pravá se ukáže až v dobách krize …ať už v dobách krize finanční či vztahové.

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here