Když je to poprvé – díl 2. První schůzka

Když je to poprvé – díl 2. První schůzka

Autor obrázku: maol

Pokud se Vám už podařilo navázat kontakt se svým protějškem, který se Vám zamlouvá, můžete si gratulovat. Nezapomínejte ovšem, že velmi záleží na prvním dojmu – a ten děláme pouze jeden. A proto je dobré se na první schůzku připravit …ovšem nic se nesmí přehánět, tak si dejte pozor, aby Vaše úprava nevypadala příliš nepřirozeně už z povzdálí.

V žádném případě nechoďte na schůzku neupravení – budete-li totiž působit dojmem nějakého trhana, nemusíte na schůzku ani chodit.

Dobré oblečení

Nejenom na první schůzku je třeba se pořádně obléknout … Nemyslí se tím, abyste přišli nabalení v kožichu a v kulichu, ale v dobře vypadajícím oblečení, které Vám padne a bude elegantní. Rozhodně si neberte barevně odlišné části oblečení – to moc dobře vypadat nebude. Pokud nejdete za slečnou či za ženou, která má ráda dnešní tzv. „šampónky“, vezměte si opravdu oblečení běžných lidí a ne oranžovo-růžovo-tyrkysové oblečení zářící na metry daleko.

Dívky ocení naopak „obyčejnost“ a když budete sami sebou, namísto vytahování se a dávání najevo, jak jste bohatí, i když peníze třeba ani nemáte. Dobrou volbou budou tedy především bílé a černé barvy – zase se ovšem neoblékejte celí do jedné z těchto barev, ať nevypadáte jako ninja. Klasické modré džíny s bílými boty a s bílým tričkem jsou rozhodně dobrou volnou.

Udělejte jí krásné rande

Autor obrázku: Rafael Oliveira

Pokud jste z první schůzky neutekli hned při prvním setkání a máte pocit, že jste si padli do oka (poznáte to podle vzájemných projevování sympatií, hezké, usměvavé pohledy apod.), vezměte „Vaši“ slečnu na procházku, kterou zakončíte třeba kávou (v kavárně, nikoli na nádraží kávou z automatu).

Samozřejmě to lze udělat i naopak – záleží na Vašem vlastním usouzení, pokud je ovšem kolem nuly, procházku příliš neprotahujte a rozhodně na ni nezkoušejte bůhvíco, pokud Vám to ona sama nenaznačí …je lepší dát tomu chvíli čas, než neuváženým uspěcháním vše pokazit.

Se šperky to nepřehánět

Pokud už jste si vybrali to správné oblečení, které se k Vám nejvíce hodí a rádi nosíte šperky, rozhodně to s nimi nepřehánějte. Vezměte si max. jeden tlustší, anebo 2 tenčí řetízky – klidně s přívěskem, ale rozhodně si neberte na krk 3 tlusté řetězy, které váží pomalu více jak Vy samotní.

Co se prstýnků týče, neberte si žádný, anebo max. jeden – pokud ovšem nosíte „snubák“, jiný si už neberte – a pokud jdete na schůzku jako kamarád, je vše v pořádku …pokud jdete ovšem podvádět svou manželku, dejte si raději facku!

Za jinou se neotáčet!

Nechcete-li rande pokazit, ať Vás ani nenapadne, dívat se na jinou ženu či dívku …ženy bývají na tohle velmi háklivé a často pak nabývají dojmu, že jsou s Vámi na schůzce zbytečně – mějte proto oči jenom pro ni a na jinou nemyslete …co když je to skutečně ta pravá? Nepokazte si to a raději potlačte své zvířecí pudy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *