Frajeřina „zebe“

Frajeřina „zebe“

Jistě všichni znáte rčení „Frajeřina hřeje“ … – to je ale samozřejmě myšleno v ironickém znění, nicméně na něm skutečně něco je. Obvykle to dělají mladí muži a chtějí tak ukázat dívkám, že jsou drsňáci, že je jim teplo i v těch největších mrazech. Možná, že čekají, že na to nějakou uloví …osobně si ovšem nepamatuji, kdy to takhle někomu vyšlo.

Autor obrázku: vanessa_hutd

Samozřejmě, že se mu velká spousta lidí podiví, anebo uznají, že musí být pořádně otužilý… Pravdou ovšem je, že v drtivé většině případů tito mladí muži otužilí nebývají, ale chtějí pouze takříkajíc machrovat. K čemu jim to ovšem je, to už nikdo neví. V některých případech si tím akorát zadělají na nachlazení.

Opravdu to za to stojí?

Dříve, než se úmyslně pustíte do takovéhoto kousku, zamyslete se, zdali Vám skutečně stojí za to, někde venku několik minut mrznout a získat tím akorát čtrnáct dní trápení doma v posteli. Někdo si při této myšlence zajásá …nicméně skutečnost, že může být Vaše prochladnutí i takové, že Vás na pár dnů doslova zruinuje, budete ležet s bolestí hlavy, s bolestí v krku, s kašlem a hlavně také s otravnou rýmou, už tak příjemná není.

Pokud jste ovšem vyběhli do mrazu v tričku pouze z toho důvodu, abyste si převzali zásilku od pošťáka apod., není třeba se obávat.

Navázání kontaktu?

Opravdu děláte tyto bláznivé kousky úmyslně a to jenom proto, abyste navázali kontakt s nějakou dívkou či mužem? Pak se nad tím opravdu vážně zamyslete. Navázání kontaktu je sice někdy obtížné …ale skutečně proto chcete obětovat i své zdraví?

Chcete-li tak získat novou partnerku (partnera), nedoufejte v to …možná, že se u Vás někdo neznámý zastaví, ale nic moc z toho asi nebude. Pokud si chcete získat přátele, rozhodně sáhněte po jiném řešení. Doktor, rodiče, popř. vychovatelé na internátu, ale ani Vaše přítelkyně (či přítel) by Vás za to jistě nepochválili.

Raději se oblékněte

Autor obrázku: Marian Nedelcu ©

Všichni chodí venku oblečení tak, že jim pomalu není vidět ani do obličeje, ale jenom Vy si klidně vyjdete ven v tričku v domnění, že Vás budou všichni obdivovat a všem tvrdíte, že je Vám teplo.

Zkuste si ale být venku v zimě 5 minut sami a jistě už Vám takové teplo nebude. Choďte raději oblečení jako ostatní lidé a stojí-li opodál slečna (muž), se kterou se chcete seznámit, zkuste ji raději pozvat třeba na kafe, abyste se zahřáli a seznámili se. Samozřejmě, že ne každá (každý) Vaše pozvání přijme. Kdo však nemá co na práci a rád poznává nové lidi, jistě s Vámi rád půjde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *