Dokonalé tenisové míčky

Pro maximální požitek z tenisové hry potřebujete kvalitní raketu a samozřejmě tenisové míčky. Výběr tohoto tenisového vybavení se odvíjí od míry vaší pokročilosti v tomto sportu. Ať už jste rekreačním, pokročilým nebo závodním hráčem, určitě uvítáte dobré herní vlastnosti a dlouhou životnost.

Tenisový míč bez kompromisů

Při výběru tenisového míčku klademe důraz na kvalitu použitého materiálu, která v kombinaci s certifikovaným výrobním procesem z něho dělá ideální herní prostředek. Důležitý je i povrch míčku, který přispívá k dokonalé hře. Nejvhodnější je anglická nebo thajská vlna zajišťující skvělou hru na jakémkoliv povrchu a za jakéhokoliv počasí. Odolnost míčku stejně tak i jeho přesný a rychlý odskok zajistí tzv. vakuování. Zde platí pravidlo, že čím je doba od vakuování kratší, tím jsou herní vlastnosti lepší.

Tréninkové míčky

Tenisové školy a kluby nedají dopustit na tenisové tréninkové míče. Jejich hlavní předností je univerzálnost použití, neboť se s nimi dá trénovat na antuce, trávě i betonu. Určitě uvítáte praktický kyblík, pro usnadnění přenášení míčků.

Tenisové míče od profesionálů

Jedním z významných producentů těch nejkvalitnějších tenisových míčků je česká firma Stepanek Sport. Ve svém internetovém obchodě Štěpánek sport nabízí nejen tenisové míče, ale i potítka, omotávky, tlumiče a výplety. Sortiment doplňují sportovní lahve a kinesio tejpy.

Profesionální míčky značky Stepanek jsou vlastníkem certifikace ITF, kterou potvrdila Mezinárodní tenisová federace. Dle úrovně hry si můžete vybrat míčky Stepanek Czech Number 1 pro profesionály, limitovanou edici Stepanek RETRO pro nostalgickou hru nebo univerzální Stepanek CLASSIC.

Závěrem lze říci, že s homologovanými míčky Stepanek, jež lze použít i při profesionálních turnajích, budete jistě maximálně spokojeni.