10 věcí, které by muž neměl dělat po třicítce

Muž musí mít své charisma. Je to něco, co působí díky všem vlastnostem a způsobům chování, oblékání, zálib… které máme. Víte, co dělat a co ne, když přesáhnete 30 let?

Autor obrázku: Dan Harrelson

Oblečení

Šaty dělají člověka. A to platilo vždycky. Možná si myslíte, že nezáleží na tom, co máte na sobě, ale podle oblečení si mnoho lidí dělá na druhého první dojem, který se už jen špatně mění.

Ženy kolem třicítky o sebe dbají a většinou i mají už svůj styl daný, muži se chovají opačně. Většinou sázejí na oblečení šupáka. Přitom stačí pěkné kalhoty a košile, dobře vybrané džíny a triko, neošoupané boty a hned člověk vypadá úplně jinak. Navíc, ženy letí na upravené muže!

Přehled

I když se moc nezajímáte o politiku, ani o aktuální dění ve světě, měl byste se orientovat. Není nic trapnějšího, když nevíte, o co jde, když se o tom baví celý svět. Všeobecný rozhled je důležitý, obzvlášť po třicítce. Tady se už nevymluvíte, že nevíte, kdo byl Shakespeare, protože jste anglickou literaturu ve škole ještě nebrali. Čtěte noviny, sledujte zprávy a pohybujte se na internetu, tak nebudete za nevzdělance.

Práce

I přestože je v dnešní době většina lidí ráda, že nějakou práci vůbec má, nedělejte něco, co vás nebaví. Věk po třicítce je ideální na to, abyste začal hledat práci svých snů. Školu máte hotovu, ani praxe vám nechybí, tak se do konce života netrapte v zaměstnání, které vám nevyhovuje. Miřte k vrcholu!

Šetření

Začněte šetřit. Možná si myslíte, že ostatní jsou bohatí, protože mají vyšší plat, ale mnohdy je to pouze tím, že umějí s penězi nakládat. Pokud vaše peněženka zeje prázdnotou, je správný čas s tím něco dělat. Kterou ženu oslní si vzít zadluženého tricátníka?

Stop opíjení se

Léta školy a alkoholu máte za sebou, takže byste se měl nad sebou trochu zamyslet a vynechat opíjení se. Samozřejmě je v pořádku, pokud občas zajdete někam na skleničku nebo se napijete k nějaké příležitost, důležité je ale slovo občas. Zapomeňte na opíjení se do němoty a zachovejte si zbývající mozkové buňky.

Tetování

I přestože není na tetování vůbec nic špatného, je to velmi moderní záležitost, měl byste se zamyslet, co si rozhodnete nechat vytetovat. Pokud jste po třicítce, měl byste si ale také uvědomit, že se vaše tělo mění a že tetování bude vypadat jinak na pivním pupku a normální břichu. Zkuste radši nejdříve hennu.

Autor obrázku: Melinda & Cristiano

Rodina

Pokud se muž ve třiceti neusadil, automaticky se od něj očekává, že to má alespoň v plánu a že už brzy založí rodinu. Pokud totiž žijete v garsonce nebo u rodičů, normální žena si o vás nebude myslet, že jste dospěl. Proto se potom nedivte, že se ženy do svazku s vámi neženou.

Počítač

Je normální se u notebooku občas odreagovat, ale pokud u něj sedíte denně, je něco špatně. Hry by měly být záležitostí hlavně dětí a mladistvých, vy byste se měl zaměřit spíše na úspěch, věnovat se práci či ženě svých snů.

Jak řídit

Po třicítce už určitě víte, jak se na silnících chovat. Díky nezodpovědným řidičům jsou zraněny miliony lidí ročně po celém světě. Je fajn mít rád rychlou jízdu, ale měl jste dostatek času na to, si ji užít, teď je ten pravý čas se s ní rozloučit.

Stravování

Nejenom, že je stravování ve fast-foodech nezdravé, ale dost leze do peněz. Neberte to na lehkou váhu, jinak vám bude brzy hrozit obezita, vysoký tlak, cukrovka či metabolický syndrom. Připravujte si radši zdravá a chutná jídla nebo si najděte ženu, která to udělá za vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *