Pořádáte letní festival? Nabídněte svým návštěvníkům něco navíc


Léto je každoročně spojeno s návštěvami letního kina, festivalů a koncertů. S postupným uvolňováním protikoronavirových opatření se můžeme již setkávat na zahrádkách v restauracích, u bazénů a opět se narychlo domlouvají odvolané festivaly. Sice povětšinou probíhají v komornějším duchu, ale všichni jsou rádi i za to málo.

Jarní období strachu a karantény nikomu psychicky neprospělo a tak si všichni lidé užívají zábavu, přátele a hudbu plnými doušky. Jste provozovatel kempu, či penzionu, a máte v plánu uspořádat menší festival, pozvat kapelu a udělat pro své zákazníky něco navíc? Máme pro vás skvělý tip, jak komorní hudební fesťáček posunout o level výše, a zajistit nejenom hudební produkci, ale i zábavu na celý večer.

Objednejte si fotokiosek. Lidé mají tuto celkem novinku velmi rádi. Zajistí jim bláznivé vzpomínkové fotografie na krásně prožitou akci, pokud bude vaše kapela v pohodě, jistě se se svými fanoušky její členové také rádi vyfotí. Z fotokiosku získáte digitální fotografie v té nejlepší kvalitě a samozřejmostí jsou i ty na počkání vytištěné. Návštěvníci vašeho festivalu je tak budou moci nechat podepsat od svých oblíbených idolů.

Fotokoutek má však pro vás, jako podnikatele, ještě jednu další výhodu. Díky fotodoplňkům a nejrůznějším fotopozadí získáte skvělé fotografie, které můžete umístit na vaše firemní webové stránky, nebo je jinak použít k další propagaci. Budoucí návštěvníci vaší provozovny tak uvidí, že je u vás legrace a že poskytujete nadstandartní služby.