Porouchalo se turbo? Oprava může být opravdu rychlá

Objevil se u vašeho vozu problém s turbodmychadlem a potřebujete co nejrychleji sjednat nápravu? Zároveň samozřejmě chcete, aby se jednalo o opravdu účinné a dlouhodobé řešení? Pak potřebujete spolehlivou firmu, která dokáže zajistit rychlé dodání nového dílu nebo případně kvalitní opravu turbodmychadla.

Kde pořídit nové turbodmychadlo?

Okamžitou pomoc všem motoristům, které trápí problémy s turbodmychadlem, nabízí společnost TURBINY CZ. Ta dodává rozsáhlý sortiment turbodmychadel pro všechna osobní i užitková vozidla. V její nabídce najdete nová turbodmychadla od osvědčených světových výrobců, mezi něž patří například Garret, Mitsubishi, Holset, Schwitzer, Toyota, Borg Warner či Turbo System. A nejen to – na turbiny.cz si můžete pořídit i repasovaná turbodmychadla.

Turbodmychadlo pro běžný vůz lze objednat okamžitě

Turbodmychadla pro obvyklé značky vozidel mají turbiny.cz nepřetržitě skladem. Díky dostatečnému množství zásob nehrozí, že by se některý model vyprodal. K expedici turbodmychadla tak dochází obratem, nejpozději do 24 hodin od realizace objednávky.

Chybí v nabídce turbodmychadlo, které potřebujete?

Pokud jste v katalogu TURBO 2020 nenašli přesně to turbodmychadlo, které potřebujete, nemusíte si zoufat. TURBINY CZ nabízejí svým zákazníkům i repas turbín na přání. A jako zavedená a solidní česká rodinná společnost poskytují svým zákazníkům na repasovaná turbodmychadla dvanáctiměsíční záruku.

Rychlost a kvalita jsou při opravách turbodmychadel samozřejmostí

TURBINY CZ se navíc specializuje i na komplexní opravy turbodmychadel. Opravy poškozených turbodmychadel jsou navíc realizovány v minimálním možném čase, lze je provést i na počkání nebo do 24 hodin. O vysoké kvalitě realizovaných prací a služeb svědčí řada spokojených klientů i fakt, že společnost TURBINY CZ působí ve svém oboru již 20 let. Koncovým zákazníkům, autodílnám i autoservisům navíc nabízí celou řadu dalších výhod. Stačí zavolat na +420 777 556 557, pracovníci společnosti vám rádi poradí a pomohou najít nejlepší řešení.