Pánové, podívejte se, jaké zimní boty poletí tuto sezónu

Zimní období k nám míří mílovými kroky. Jakmile se začne rtuť teploměru blížit k bodu mrazu, začnou se zimní boty rozprodávat rychlostí blesku. Pokud vám však záleží, co na nohy obujete, zřejmě nesáhnete hned po prvním obutí, které v obchodě uvidíte. V následujících řádcích vám představíme letošní trendy.

Jestliže si potrpíte na výsledném outfitu, nezapomeňte ke stylovým džínům, elegantnímu svetru a delšímu kabátu sladit ještě boty.

Pánské boty, které prostě letí

Současný trh je vskutku rozmanitý. Samozřejmě každý má jiný vkus, a proto se snaží výrobci vyhovět nárokům všech zákazníků. V botníku by vám tedy neměly chybět nějaké univerzální pánské boty, v nichž vyrazíte na nákupy, do práce, ale také na večírek. Přesně takové vám nabídnou dvě značky – Bugatti a Rieker.

Boty Bugatti se vyznačují německou kvalitou

Snad s každým stylem sladíte boty Bugatti. V dnešní době se kombinují různé typy oblečení a doplňků. K elegantním kabátům se nazouvají tenisky a naopak. Velice populární je mezi pány značka bugatti, která se proslavila svou prestiží. Dokonce by se dalo říct, že udává trendy, a to nejen na trhu s botami, ale také s oblečením. Takřka všechny boty dané značky jsou vyrobené z kůže, pouze ve výjimečných případech seženete model s textilním svrškem (případně ze syntetického materiálu).

Boty Rieker zas mají kořeny ve Švýcarsku

Za zmínku stojí i pánské boty Rieker, které se zrodily ve Švýcarsku. Původně značka vznikla v Německu, ovšem momentálně sídlí ve švýcarském městě Thayngen. Boty se však prodávají po celém světě. Proslavily se ojedinělým designem a dokonalým zpracováním.

Jestliže se chcete po celou zimu cítit pohodlně, ale zároveň chcete jít s módou, vyberte si z pestrého produktového portfolia značek bugatti anebo Rieker.