Trápí vás vypadávání vlasů? Řešením je transplantace s doživotní zárukou

Zřejmě nám dáte za pravdu, že žádný muž netouží po lysině na hlavě. Pokud vám začaly extrémně vypadávat vlasy, žádné vitamíny a doplňky stravy nezabírají, ideálním řešením, jak nebýt plešatý, je transplantace vlasů. V následujících řádcích vám prozradíme, jak takový zákrok probíhá.

Samozřejmě nemusíte se ničeho bát, protože transplantace vlasů je naprosto bezpečný a bezbolestný zákrok, jenž vám zvedne sebevědomí. Opět se budete cítit atraktivně, neboť si na vás nikdo nebude ukazovat, že máte na hlavě plešaté kolečko.

Vypadávání vlasů způsobuje alopecie

Především muže postihuje alopecie, což je neinfekční onemocnění, které je většinou příčinou vypadávání vlasů a ochlupení. Důvodů, proč se alopecie objevuje, je hned několik. Většinou za ní stojí stres, špatná životospráva či dědičnost.

Se ztrátou vlasů bojuje zhruba polovina populace, přičemž 60 % z ní jsou muži. Právě u mužů bývá vypadávání vlasů nenávratné, a potom je jediný způsob, jak mít opět hustou hřívu, transplantace.

Transplantace vlasů moderní metodou

Transplantace vlasů označována zkratkou DHI (Direct Hair Implantation) probíhá tak, že se z dárcovské zóny (v zadu a po stranách hlavy) odeberou vlasové štěpy, které se následně opětovně vsazují do míst, kde je pleš (ustupující čelo, kouty …atd.). Po transplantaci si můžete být jisti, že vám vlasy zůstanou tam, kam jsou transplantovány. Potom budou pouze pokračovat v růstu, aniž by vás opět začalo trápit vypadávání. Tato metoda je nejmodernější metodou transplantace, která přináší nejlepší výsledky.

Transplantaci vlasů provádí společnost HairExpert na profesionální klinice v tureckém Istanbulu. Společnost vám poskytne doživotní záruku. Zákrok vás v dané zemi vyjde na mnohem méně než v České republice. Společnost praktikuje metodu DHI pomocí Choi Pen Implanteru, a tím dosahuje přirozených a perfektních výsledků. Pokud máte zájem o některou ze služeb odborníky HairExpert, můžete dostat termín už do dvou týdnů od rezervace.