Čím doplnit letošní jaro šatník správného mladíka?

Teplejší počasí nás láká ven nejen tehdy, když jdeme do školy nebo práce, ale i ve volném čase. Je tedy potřeba, abychom si měli co obléknout, a to jak pro případ, že bude chladno, tak i tehdy, když sluníčko zapracuje a ohřeje teploty na příjemné teploty. Zde je pár rad, co by vám v šatníku a botníku nemělo chybět.

Pohodlné tenisky s cool ponožkami

Stále se nosí bílé tenisky, ale neprohloupíte ani v případě, když si koupíte model bílý s barevnými detaily, tenisky černé nebo barevné s výraznější podrážkou. Skvělé jsou i plátěné nazouvací boty bez tkaniček nebo suchých zipů. Jsou pohodlné a velmi praktické.

Aby se vám dobře chodilo, sáhněte po kvalitních ponožkách. Pánské ponožky můžete aktuálně volit z mnoha barevných provedení, populární jsou stále legrační modely, které znázorňují ementál s myškou, s andělem a ďáblem v jednom, s pavoukem, jakoby obvazové, nebo říkající, že jste černá ovce rodiny.

Teplé vesty a mikiny

Určitě si pořiďte i novou mikinu s kapucí, ať už propínací nebo bez zipu. Zahřeje vás, je stylová, hodí se pro každou generaci. Skvěle se kombinují světlé mikiny, např. béžová, bledě modrá, bílá, světle zelená nebo šedá, evergeeny jsou pak mikiny černé, tmavě modré, zelené, hnědé i tmavě šedé.

To platí i o vestě. Ideální je středně teplá varianta, kterou lze nosit od jara do podzimu s malými přestávkami. Nebojte se barev a sáhněte po červené, žluté, zelené nebo třeba petrolejové.

Batohy a gymsacky

Chybět na sport i na procházku by vám neměl batoh nebo gymsack na záda. V batohu toho unesete víc, pokud chcete uložit jen telefon, peněženku, doklady a svačinu s pitím, zvolte praktický a moderní gymsack.

Hezkou a kvalitní módu nejen pro muže, ale i pro ženy a děti s legračními obrázky, nápisy a nápady najdete na webových stránkách bastard.cz. Vyberte si a okořeňte si život oblečením, které zvedá náladu a ukazuje, že máte smysl pro humor.