Už jste na vlastní oči viděli Chopok? Nízké Tatry jsou v létě naprosto uhrančivé

Patříte k těm, kdo se v létě většinou vydávají za sluncem k moři, ale letos jste se rozhodli to změnit a vydat se do hor? Anebo si plánujete dovolenou už na květen, červen, a chcete se vydat do míst, kde je zeleň, čisto, kde si odpočinete a dokonale se zrelaxujete? Zároveň ale možná chcete někde, kde to není až tak daleko, i když pojedete po vlastní ose. Ať je to jakkoli, vydejte se do Nízkých Tater, budete nadšení.

Skvělé ubytování, zábava i odpočinek

V první řadě je potřeba vybrat si hotel Nízké Tatry. Spokojení budete jistě v nejznámějším tatranském hotelu na Slovensku, a to v Hotelu Björnson. Najdete jej v Demänovské dolině, v centru samotného lyžařského střediska Jasná Nízke Tatry. Hotel se nachází u svahu a lanovky, takže je ideální nejen v létě, ale i na lyžích v zimě.  Ubytovací komplex je jedinečný, můžete si vybrat bydlení v původním hotelu Björnsonka, ve Ville, v Hostelu nebo v nových chatkách TREE HOUSES. Celková kapacita ubytování je 216 lůžek včetně přistýlek.

Zajímavé pobytové balíčky

Hotel Chopok, jak se mu také někdy říká, má pro vás zajímavé pobytové balíčky, které jsou super zvýhodněné, co se týče ceny ubytování. Tak třeba „Jarní balíček“, který můžete koupit od 159 euro za 2 noci pro dvě osoby. Budete bydlet v legendárním hotelu Björnson spolu s rodinou nebo přáteli. Kromě ubytování a bohaté polopenze je vám k dispozici i wellness zóna, dětské hřiště, altán s grilem a spoustu příležitostí, které nabízí výlety po okolí i turistika.

Chystáte se do Nízkých Tater v létě? Tak to si užijte „Letní balíček“ již od 199 euro na dvě noci za 2 osoby.

Podívejte se na bohatou fotogalerii na webových stránkách bjornonka.sk, a přesvědčte se, že se máte na co těšit. Hotel Björnson je právem jeden z nejoblíbenějších na Slovensku.