Zamilovali jste se do značky Volkswagen? Podívejte se na tyto tři modely

V současné době na trhu s automobily působí nepřeberné množství značek, přičemž v našich končinách jednoznačně vedou Škoda Auto a Volkswagen. Pokud vás však vozidla mladoboleslavské automobilky takřka ničím nezaujaly, nahlédněte do produktového portfolia společnosti Volkswagen, která má skutečně co nabídnout.

Volkswagen je německý koncern, jenž se v posledních letech nezaměřuje pouze na evropský trh, ale expandoval i do Spojených států amerických a Číny. Podívejme se na nejoblíbenější modely, které Volkswagen nabízí.

Volkswagen Arteon

Z jakéhokoliv úhlu se vám z automobilu Volkswagen Arteon podlomí kolena. Jedná se o reprezentativní automobil, do něhož rádi usedají podnikatelé. Ovšem poslouží také rodinám s dětmi, protože nabízí dostatečně velký úložný prostor v zadní části. Volkswagen Arteon je propracovaný do detailů. Vybrat si můžete ze dvou dostupných motorizací, a to TSI a TDI.

Volkswagen Tiguan

Dokonalý výhled na vozovku poskytuje Volkswagen Tiguan. Disponuje panoramatickým střešním oknem, přes nějž si užijete neopakovatelný výhled na noční oblohu. Samozřejmostí jsou asistenční programy usnadňující jízdu. Získáte tak přehled nad tím, co se děje na silnici. Jestliže jste si doposud neoblíbili parkování, vůbec nevadí, protože Volkswagen Tiguan má systém ParkAsist.

Volkswagen Polo

V několika variantách je k dostání Volkswagen Polo. Jedná se oproti předchozím dvěma modelům o menší automobil, s nímž však snadno prokličkujete městem. Zklamaní nebudete ani na delších cestách. Zevnějšek je elegantní, interiér prostorný, zpracování pečlivé. Přesně tak by se dalo Volkswagen Polo charakterizovat.

Jestliže sháníte prodejce automobilů Volkswagen, doporučujeme navštívit autorizovaného dealera Auto Podbabská, který vám poskytne vše, co potřebujete.