Jaké jsou populární automobilové značky? Renault a Dacia

Před výběrem samotného modelu byste si měli ujasnit, po jaké automobilové značce vlastně prahnete. V posledních několika letech se do popředí prodraly automobily francouzského výrobce Renault a rumunské společnosti Dacia. V následujících řádcích se podíváme na konkrétní vozidla, která rozhodně stojí za zvážení.

Renault Clio

Pro život ve městě je stvořený Renault Clio vyznačující se jemnými křivkami, výraznými rysy v přední části a moderními asistenčními systémy. V jakoukoliv hodinu prokličkujete městem anebo vyrazíte na dalekou cestu po dálnici. Interiér vás uchvátí svou velkolepostí a prostorností. Součástí vozidla je dotyková obrazovka s několika zajímavými a užitečnými aplikacemi.

Renault Kadjar

Pro milovníky cestování připravila francouzská automobilka model Renault Kadjar, s nímž se dostanete kamkoliv. V zimním období zdoláte průsmyky vysokých hor, v letním se zase vydáte až do dalekých přímořských destinací k plážím. Automobil si poradí s vysokými teplotami, sněhem i deštěm. Více informací najdete na https://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/kadjar/kadjar/.

Renault Koleos

Jestliže toužíte po mohutném automobilu s odvážným designem, rádi usednete za volant modelu Renault Koleos. S robustní přední částí a pevnými liniemi podtrženými chromovanými prvky vás jednoznačně okouzlí. Interiér je precizně propracovaný do posledních detailů. Renault Koleos disponuje panoramatickou střechou, dotykovým displejem a audiosystémem Bose Surround.

Dacia Duster

Pokud spadáte mezi zájemce o prvotřídní SUV, doporučujeme automobil Dacia Duster. Snoubí atraktivní design a perfektními jízdními vlastnostmi. Interiér je komfortní, ale to není ještě všechno. Pastvou pro oči je také cena, za kterou se Dacia Duster prodává. Pro bližší informace navštivte přímo webovou stránku prodejce https://www.rpz.cz/dacia/.