Vybavte si vozový park více dodávkami – neutečou vám zakázkyAutodopravci a spediční firmy, které trpí akutním nedostatkem užitkových vozů a dodávek, mohou svou zapeklitou situaci okamžitě řešit. Půjčení nebo nákup dodávky v přívětivém finančním režimu je po návštěvě prodejny zařízeno téměř okamžitě. Zákazníkovi stačí mít pouze dva osobní doklady pro vyřízení leasingu do výše 600 000 korun. Díky bleskovým službám si zájemci o dodávku, minibus, pick up či přívěs vyberou mezi tisícovkou nabízených automobilů. Nezáleží na tom, zda si chtějí auto pouze pronajmout anebo si jej rovnou koupit.

Okamžité vyřízení pronájmu či nákupu jakéhokoliv vozu

Specializovaná prodejna Vanscentre sídlí v Praze, na termínu nákupu auta se lze domluvit osobně, telefonicky i e-mailem. Prodejci mají s vozy letité zkušenosti a dovedou vycítit akutní potřeby zájemců o konkrétní vůz. Žádný zákazník nebude odcházet z obchodu s takzvaným zajícem v pytli. Všechna nabízená auta – dodávky, užitkové vozy, furgony, vany, minibusy, pickupy, přívěsy – nepocházejí z neidentifikovatelných zdrojů, nejsou repasovaná po letitém používání firmami či živnostníky. Jejich původ je čitelný.

Zřetelný původ prodávaných užitkových i osobních aut

Vanscentrum, které je specializováno na prodej užitkových vozů, se od roku 2017 řídí přísným etickým kodexem, jenž mimo jiné zahrnuje klauzuli o dodržování podmínek prodávání aut podle evropských standardů. Avizované vozy, ať už se jedná o minibus, dodávku, nákladní auto, pick up, či osobní automobil, pocházejí od stálých dodavatelů, z ukončených operativních leasingů, předčasně uzavřených leasingových smluv a z mezinárodních aukcí. Tato fakta zaručují technickou kvalitu, která významně převyšuje normy běžně prodávaných aut v českých bazarech.

Jednoduché sjednání úvěru na nákup automobilu

Zájemcům o koupi auta bude na místě schválen úvěr v ceně vozu až do výše 600 000 korun bez nutnosti doložení příjmů a daňové přiznání. Pro leasing jsou potřeba tyto dokumenty: občanský průkaz a jiný doklad totožnosti (pas, řidičák). Podnikající osoby dokládají ještě živnostenský list, firmy výpis z rejstříku firem. Při žádosti o sjednání vyššího úvěru než 600 tisíc korun je zapotřebí více dokladů. Seznam nutných dokumentů je k nahlédnutí na webu vanscente.com. Nenechte si utéci zakázky a nové zákazníky tím, že nebudete mít dostatečně vybavený vozový park své firmy.