Své studenty vozí ke Středozemnímu moři

„Cizím jazykem se u nás naučí mluvit opravdu každý.“ Za tím si stojí jazyková škola Britannika v Praze. Anglicky, francouzsky, italsky, španělsky, německy nebo třeba rusky se tady učí zájemci z řad teenagerů až po seniory v důchodu. Ročně se tu naučí mluvit cizím jazykem přibližně 1300 studentů.

Zkuste se učit zdarma

Britannika otevřela své brány před 9 lety. Od té doby dostává jednu skvělou recenzi za druhou. Ti, kteří se rozhodli zdokonalit v cizím jazyce, si nejčastěji pochvalují pestrou, záživnou až zábavnou formu výuky. O tu se tu starají jak vynikající čeští lektoři, tak rodilí mluvčí. Nevěříte? Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu, za niž nezaplatíte ani korunu. Pokud se rozhodnete pokračovat, ušetříte znovu. V této škole totiž nemusíte kupovat učebnice, zapůjčí vám je.

Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Toho si je jazyková škola v Praze 2 velmi dobře vědoma. A proto se zde vyučuje 10 světových jazyků ve všední dny i o víkendech. Všichni se dobře znají, škola si totiž zakládá na malých, čtyř až desetičlenných skupinkách studentů v jednom kurzu. Vedou spolu rozhovory, učí se v cizím jazyce psát nebo sledují originální videomateriály BBC a National Geographic. Dokonale pak odliší britskou angličtinu od té americké.

Zkouška naostro se vyplatí

Aby si studenti byli jistí v kramflecích, mají možnost učit se nejen doma v Praze, ale také za hranicemi. Jazyková škola Britannica totiž své studenty několikrát do roka vozí na Maltu, do Španělska, Itálie či do Londýna. Cílem je poznat zemi, natrénovat jazyk v praxi a odvézt si zážitky zpět do Čech.

Jazyková škola v Praze vyniká individuální výukou, ale také kurzy pro firmy a jiné skupiny. Absolventi se domluví na dovolené, přečtou si knihu v originále, nebo třeba zaperlí před šéfem při obchodním jednání.