Máte už hokejové dresy na podzim 2020?

Ačkoliv je nyní venku v plném proudu léto, než se nadějeme, máme tady podzim. Kromě začátku školy se s tímto obdobím pojí start nové hokejové sezony. Nyní tím pádem nastává nejvyšší čas začít řešit, v jakých dresech váš tým zahájí svůj první zápas.

Vsaďte na profesionály

Aby byla nadcházející sezona úspěšná, jsou kvalitní hokejové dresy, které hráčům padnou jako ulité, naprostou nezbytností. Z toho důvodu vám přinášíme tip na spolehlivého českého výrobce sportovních dresů DDsport.cz, jenž vám s tímto náročným úkolem může pomoci. Firma má v této oblasti více než 25 let zkušeností, přičemž obléká i přední české hokejové kluby. Jestliže hledáte opravdu poctivého výrobce, zde jste na správné adrese.
Díky speciálnímu sublimačnímu potisku, jejž firma při tvorbě dresů využívá, je možné vytvořit prakticky jakýkoliv design, barevnost či vzor. Jako zákazník si máte možnost vybírat již z předem vytvořené galerie dresů a případně je obohatit o nějaké vlastní prvky, jako jsou například loga sponzorů či samotného klubu nebo jiné individuální detaily. Není problém však ani vytvořit dresy na hokej přímo na míru podle vašich představ.

Vše v jednotném designu

Jestliže toužíte po tom, aby měl váš tým veškerou výbavu s jednotným vzorem, mrkněte se na velice oblíbené hokejové sety. Jedná se o jakési balíčky obsahující samotný dres, návleky na kalhoty a štulpny. Hraní hokeje na profesionální úrovni tento ucelený vzhled vyžaduje, a proto nákup setů zajisté zvažte. Čas neúprosně kvapí kupředu, tudíž začněte jednat co nejdříve.
Společnost DDsport.cz poskytuje jistotu archivace zakázky a případné doobjednání již od jednoho kusu. Letošní novinkou je střihové provedení Extra Line, které hráčům zajistí maximální komfort při hře. Naprostou samozřejmostí pro dresy je použití funkčních a prodyšných materiálů, přičemž můžete požádat i o zaslání jejich vzorníku. K dispozici máte též tým zkušených grafiků, jenž vám pomůže vyřešit design.