Komplexní terapie na dálku: Pomozte Vašemu tělu k úplnému uzdravení

Věděli jste, že jakýkoliv zdravotní problém je zároveň psychosomatický? Vše totiž probíhá ve Vaší mysli. A právě proto Vám komplexní terapie může pomoci zbavit se všech Vašich problémů. Jejím cílem je totiž odhalit jejich příčinu. Poté dojde k odblokování a Vaše tělo se začne samo uzdravovat jednou provždy.

Lidské tělo můžeme přirovnat k dokonalému počítači. Vše funguje se 100% přesností a veškeré informace jsou ukládány do našeho podvědomí. A všechny naše problémy jsou zároveň psychosomatické, protože probíhají jen a jen v naší mysli. Pomocí komplexní terapie jsou odhaleny příčiny potíží, dojde jejich odblokování a v těle jsou nastartovány opravné procesy, které tělo postupně uzdravují. Komplexní terapie tedy funguje jako přirozená léčba, díky které se svých zdravotních problémů zbavíte jednou provždy.

Komplexní terapie na dálku

V dnešní době je již naštěstí problém vzdálenosti překonaný, a proto se nemusíte bát, že byste si nemohli komplexní terapii dopřát v případě, že si nemůžete dovolit dojíždět osobně za terapeutem. Terapii je totiž možné absolvovat po telefonu z pohodlí Vašeho domova. Odborný poradce a terapeut pan Radovan Babic již touto cestou pomohl odstranit nespočet zdravotních problémů, a to jak u lidí, tak u zvířat.

Komplexní terapie nejen pro lidi

Komplexní terapie je vhodná pro Vás jako jednotlivce, ale také pro Vašeho partnera, Vaše děti, zaměstnance, nebo čtyřnohé mazlíčky. V případě dětí a domácích mazlíčků budete fungovat jako médium a k odstranění problémů dojde přes Vás.

Ultimátní a experimentální terapie

V ideálním případě byste se měli zbavit všech svých problémů a žít zkrátka spokojený život. Všechny problémy Vám pomůže vyřešit ultimátní terapie, se kterou má pan Radovan rovněž bohaté zkušenosti. Pokud od terapie očekáváte více, zeptejte se pana Radovana na možnosti experimentální terapie, která Vám pomůže odhalit Vaše vyšší schopnosti.

Více informací o možnostech terapie naleznete na www.bioliecba.eu/cz.

Obrázek zdroj: „©Bioliečba.eu, 2018 – až po současnost“