Objevte látky, s nimiž zachráníte letitý gauč i roztržený kočárek

Většina z nás zná ten smutek, který cítíme, když se máme rozloučit s předmětem, ke kterému máme citovou vazbu. Nábytek naše láska nemíjí. Zvlášť, pokud jsme např. na gauči zažili nezapomenutelné chvilky, trávili jsme na něm večery s celou rodinou, nebo se nám na něm jednoduše skvěle sedí, určitě jej nechceme vyhodit. Díky mnoha látkám k prodeji i dalšímu čalounickému zboží, si jej můžete nechat opravit.

Aby byl gauč zase jako nový

Mnohdy ale není potřeba pouhá výměna potahu. Ať už vás zajímá koženka metráž, hledáte hutnou květovanou látku, které má nádech minulého staletí, nebo chcete zcela něco nového, co váš gauč pozmění, určitě si vyberete tu správnou variantu materiálu na potažení na stránkách takoy.cz.

Podíváme-li se na koženku, vybírat můžete ekokůži v klasických jednobarevných sytých variantách, ale také typy designové, prošívané či perleťové. Cena se může značně lišit. Pohybuje se přibližně v rozpětí 250 – 500 Kč za metr. Velmi hezky vypadá designová ekokůže s potiskem zlaté květy 700 g. Bílý podklad je velmi módní tak, jako všechen bílý nábytek. Jestliže máte v obýváku bílé skříně nebo koberec, tahle koženka bude pro vás možná to pravé.

Máte rádi něco okázalejšího? Což takhle designová ekokůže s potiskem zlatý ornament 700 g? Tento typ se hodí do interiéru moderního, luxusního, kdy chcete dát gauči nepřehlédnutelný vzhled. Koženka je k dostání i v elastickém provedení. Ta se ale hodí na šití oblečení, jako třeba sukní, kalhot, sak a podobně.

Snadná oprava kočárku

Jestliže vám váš drobeček prošoupal část kočárku, kde má opřené nožky, nebo jste jej nechtěně roztrhli, vězte, že na takoy.cz prodávají polyester, kterému se říká i kočárkovina. I když nenajdete přímo barvu vašeho kočárku, můžete na něj našít pás v jiné barvě tak, aby celek působil dojmem, že zde byl pruh odjakživa. Zašít skobu můžete i našitím kytky utvořené z kočárkoviny nebo barevného housenky. Chce to jen trochu fantazie.

Nedovolte času zbavovat vás milovaných věcí bez boje. S potahovými látkami od takoy.cz se vám jistě podaří vyhrát.