Naučte se díky online kurzům třeba programovat

Lákají vás moderní technologie, zajímá vás, jak vznikají aplikace, které máte v telefonu, a jak se tvoří kód stojící za webovými stránkami? Proniknout do tajů programování není až tak složité. Možná jste už někde viděli reklamu jednoho vzdělávacího portálu, která tvrdí, že se muž po absolvování online kurzu stal vývojářem na plný úvazek. A ono to tak skutečně funguje.

Online vzdělávání zažívá boom a své zástupce má i v ČR. S obrovskou nabídkou kurzů přichází portál VímVíc.cz a několik jich je zaměřených na programování.

Online kurzy i offline školení

VímVíc se zaměřuje primárně na online kurzy (má jich aktuálně přes stovku), protože tak velí trendy. Lidé 21. století jsou pohodlní a zvyklí mít možnost studia kdykoliv a odkudkoliv. Videa jsou opravdu přístupná z libovolného zařízení s připojením k internetu a doživotně. K jednotlivým lekcím se tedy snadno vrátíte. Jakmile si je jednou zaplatíte, jsou vaše.

Kromě toho však společnost pořádá i offline školení. Zastánci konzervativních postupů totiž trvají na tom, že lépe se jim učí, když je do problematiky někdo zasvětí osobně. Offline se pořádají například školení Excelu pro firmy či výkladu horoskopů.

Kurzy pro každého

Ceny online kurzů na VímVíc se pohybují od pár stovek až po několik tisíc korun, některé jsou také zdarma. Třeba Základy programování v JavaScriptu jsou bezplatné. Propracovanější vzdělávání – například Vývoj iOS aplikace od začátku až po publikaci si už budete muset zaplatit. Ale stojí to za to, což si ostatně snadno ověříte v komentářích u každého kurzu.

Vůbec nezáleží na tom, zda se chcete naučit programovat, tvořit kreativní prezentace, obchodovat s bitcoiny či zlepšit angličtinu. Mnohé kurzy umožňují podívat se na lekci zdarma, abyste zjistili, zda vám styl vyučujícího vyhovuje. Po absolvování rovněž obdržíte certifikát, který vám může pomoci třeba při hledání nové práce. Prostě a jednoduše – kdo se chce vzdělávat, určitě si svou parketu na VímVíc najde. <!NoAds–>