Zážitek jako dárek? Dobrý nápad!

Čím potěšit muže? Toť otázka. Knihou? Kravatou? Dobrou večeří? Erotickou masáží? A co takhle darovat zážitek? Samozřejmě adrenalinový!
Obchody a e-shopy jsou plné zajímavého zboží, ale když skutečně dojde na lámání chleba a my vybíráme dárek pro muže, tápeme. Zážitky pro muže pak přinejmenším náš okruh rozšiřují. Spoustu z nich najdete na stránkách kurzyazazitkyonline.cz.

Dárky pro dobrodruhy

Máte ve svém okolí skutečného dobrodruha? Ten se pak na pár hodin může stát vojákem na zkoušku a projít armádním výcvikem se vším všudy. Dopřát mu ale můžete i účast na tréninku S.W.A.T. (Special Weapons and Tactics), jež jsou součástí výcviku amerických policejních speciálních jednotek. Zajímavý ovšem je i rodinný kurs přežití, v němž se na jedno dopoledne převtělí do Beara Gryllse a vyzkouší si své orientační schopnosti v terénu stejně jako jeho schopnost rozdělat oheň a vybudovat přístřeší z materiálů, které najde kolem sebe.

Dárky pro milovníky aut

Dárky pro milovníky rychlých vozů samozřejmě doporučujeme vybírat v kategorii zážitkové jízdy autem. Myslíte, že by se vašemu bratrovi, synovi, otci, kamarádovi či kolegovi zamlouvala taková jízda ve Ferrari? Nebo by spíše dal přednost Fordu Mustang? A co takové Lamborghini? Ve všech případech se jedná o velmi rychlé vozy tzv. první třídy, v nichž zřejmě běžně nejezdí, tak neváhejte.

Dárky pro milovníky adrenalinu

Je váš blízký vyznavačem skutečného adrenalinu? Pak svou pozornost zaměřte na adrenalinové zážitky. Hladina tohoto hormonu se mu může pozvednout při bungee jumpingu, tandemovém seskoku, paraglidingu, parašutistickém výcviku, ale třeba i v tzv. větrném tunelu.

Dárky pro vyznavače virtuální reality

Létání ve virtuální realitě se v současné době těší velkému zájmu. Ve speciálním tunelu totiž obdarovaný zažije pocity, které zažívá parašutista při seskoku ze skutečného letadla. Aniž by k němu jako takovému došlo. Tento dárek je tedy vhodný především pro mladší chlapce, již ještě nejsou zralí na skutečný seskok. Je velmi pravděpodobné, že po absolvování tohoto zážitku tomu ale bude jinak.

Dárky pro labužníky

Čím obdarovat labužníky, tatínky a dědečky? Co jim tak dopřát návštěvu v barber shopu? Nebo je vzít na degustaci whiskey, ochutnávku koňaků a šampaňského? A pány, již rádi vaří, můžete přihlásit na kulinářský kurs. Nabídka segmentu zážitkové dárky pro muže je opravdu bohatá, jen jde o to vybrat takový zážitek, kterým obdarovanému kápnete do noty.