Levné parfémy s vůní drahých originálů

Parfémy světoznámých značek sice obvykle voní velmi dobře, ale ta cena… Je to taková malá flaštička a stojí majlant. Je pochopitelné, že ve skutečnosti vůbec nemá takovou hodnotu. Platíte za značku. Firma někde musí vzít peníze na zaplacení celebrity, která se stala tváří parfému.

wilkernet / Pixabay

Přesně z důvodu vysoké ceny sáhne mnoho lidí raději po padělku a muži nejsou výjimkou. Většina jich v 21. století konečně pochopila, že příjemná vůně je zatraceně sexy a ženy mají rády muže, co hezky voní. Ale pozor na to. Nejhorší je, když parfémy pro muže voní levnou vůní. Určitě si dokážete sami představit, co tím máme na mysli. Vůně není pro nos vůbec příjemná, je spíš pronikavá a otravná. A přesně takhle to chodí s většinou padělků.

Za lepší řešení se dá nakonec považovat koupě parfému, který se jako originál nebude tvářit a klidně přizná, že je jen kopií. Padělky někdo vyrábí s cílem vydělat. No name napodobeninami chce výrobce uspokojit poptávku zákazníků, kteří si nemohou dovolit dát za malé množství parfému tisíce korun.

Levný parfém je o 70 – 90 % levnější

Rozdíl je skutečně markantní. Pokud přežijete, že parfém nebude mít honosný název a hezký obal, volba je jasná. Levné parfémy mají nižší cenovku díky tomu, že výrobce nekupoval žádné zbytečné speciální lahvičky, neplatil licenční přípravky ani drahou reklamu. Hlavně také neopatřil svým výrobkům žádný název. Vůně se nedá patentovat, světové značky přesto mají vlastní názvy, ale aby byla cena nízká, je lepší ho neřešit.

Objednání z internetu bez potíží

Každá pánská vůně má svou hlavu, srdce a základ. Hlava je cítit ihned po aplikaci, srdce asi po deseti minutách a základ doznívá po několika hodinách. Při koupi parfému byste jej měli otestovat a jít koupit nejlépe až druhý den. Přes internet nic takového řešit nemusíte, nemáte jinou možnost než si jen přečíst popis vůně. Ale to vůbec nevadí. U vůně za 1200 Kč by vám to pak bylo líto, kdyby nevoněla podle vašich představ, u bezejmenných náhražek za několik stovek to až tolik nezabolí. Každá lahvička je navíc popsaná, takže pokud se ve vůních aspoň trochu vyznáte, dokážete si udělat představu o tom, jak voní dřevité a jak orientální parfémy.