Jaký vybrat svatební dar nejlepšímu kamarádovi?

Svatba je jedinečný lidský rituál, který má v naší společnosti místo již od nepaměti. Svatbou se tvoří základ nové rodiny a snoubenci tak vstoupí do nové etapy svého života. Vše je zalité sluncem a láskou. Svatební den je také spojen s celou řadou zvyků – rozbíjení talířů, únos nevěsty nebo proslovy svědků.

Autor: Katsu Nojiri

K svatebním tradicím patří také to, že svatební hosté darují snoubencům a budoucím novomanželům svatební dar. Hodnota svatebního daru by se měla odvíjet od ceny, kterou snoubenci zaplatí za vaši účast na svatbě a hostině. Nemáte žádnou inspiraci pro koupi originálního svatebního daru pro vašeho nejlepšího kamaráda? Zapomeňte na to, že darujete peníze – je to nudné a neosobní.

Svatební dary by měly být vybrány pečlivě a s láskou. Jestli tomu tak bylo, pozná ženich i nevěsta na první pohled. Vyberte svému nejlepšímu kamarádovi svatební dar, na který nezapomene a bude na něj s úsměvem vzpomínat i řadu let poté.

Velmi oblíbeným svatebním darem se stávají originální zážitky – vybrat je můžete podle toho, co má daný pár rád – v nabídce najdete jak adrenalinové zážitky, tak i klasické romantické pobyty. Velmi oblíbené jsou i speciální pobytové zájezdy – jako například ty pro běžkaře nebo cyklisty. Jestli jsou vaši kamarádi vyznavači jednoho z těchto sportů, je vaše volba asi jasná.

Ještě mnohem více netradičních svatebních darů s duší najdete na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/tipy-na-svatebni-dary/. Firma na zážitky neboli česká společnost Allegria pro své zákazníky pravidelně připravuje nejen bohatou nabídku jedinečných zážitků, ale i speciální tipy na dárky pro vaše blízké pro různé příležitosti. Vždy tak zde můžete načerpat potřebnou inspiraci. Vámi vybraný zážitek jako svatební dar vám bude doručen v krásném dárkovém balení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *