Novinky ze světa mobilů

By: Kārlis Dambrāns

V dnešní době neznáme muže, ale i ženy, kteří by neměli rádi mobilní telefony a my Vám dnes představíme horkou senzaci na našem trhu a tou je Samsung Galaxy S6.

Na tento mobilní telefon jste i Vy už jistě viděli spousty reklam a říkáte si, copak asi tenhle „krasavec“ umí. Nejen, že má jedinečný design, ale má spoustu kladných vlastností, které ocení každý náročnější majitel mobilního telefonu.

Samsung Galaxy S6

Jak už jsme si řekli na začátku, tento fešák má opravdu precizní zpracování a podmanivý design, výjimečné spojení skla a kovu, vytváří perfektní design a skleněná záda odráží širokou škálu barev. Okouzlil Vás jeho vzhled? Povíme si něco o tom, co vše Samsung Galaxy S6 umí. První velkou výhodou je jistě jeho rychlé nabíjení – až 1,5 krát rychleji než u předchozích modelů. Díky bezdrátovému napájení stačí Váš Samsung položit na bezdrátovou nabíjecí podložku. Doba nabíjení se liší v závislosti na používání, například při sledování filmu při HD kvalitě může být méně než 2 hodiny. Bezdrátová nabíjecí podložka není součástí balení.

Nádherný displej telefonu Samsung Galaxy S6 s úhlopříčkou „5,1 palců“ a rozlišením „Quad HD (2.560 x 1.440)“ s technologií Super Amoled nabízí ostré zobrazení, díky adaptivnímu displeji. Dokonce Vám poskytne i bezvadnou čitelnost na přímém slunci.

Bezpečnost

S důvěrou se můžete obrátit na bezpečnostní řešení telefonu – systém KNOX a snímač otisků prstů

Technická specifikace

  • Displej 5,1 (129.2mm)
  • Fotoaparát CMOS 16.0 Mpix
  • Rozlišení displeje 2560 x 1440 (Quad HD)
  • Paměť 3GB
  • Dotykový

Zaujal Vás tento krásný a přitom chytrý telefon? Tak si připravte peněženky, protože tenhle „mazlíček“ stojí 19 700 – 23 000 Kč v různých variantách. Nejdražší variantou je Samsung Galaxy S6 Edge se zaobleným displejem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *