I muži potřebují péči

By: scott feldstein

V dnešní době není žádným překvapením, že čím dál více mužů se stará o to, jak vypadá, ale ještě stále jsou mezi nimi posměváčci, kteří když potkají takového muže, napadne je jen jedno: to je ale metrouš (metrosexuál).

Proč by na tom mělo být něco špatného? Vždyť i my ženy se chceme mužům líbit. Tak proč by to nemohlo být i naopak. A nejen šaty dělají člověka, ale i hezky oholená tvář či upravené nehty.

Pro ty z Vás, kteří s tím nemáte ještě zkušenosti, máme pár dobrých tipů a nebojte se. Nepoženeme Vás na depilaci obočí do nejbližšího kosmetického salonu. Péči o svoji pleť můžete provádět v pohodlí svého domova. Stačí Vám k tomu jenom pár šikovných pomocníku a pár dobrých rad.

Holení a následná péče po něm

Alespoň polovina mužské populace si holí tvář tak proč byste mezi tuto polovinu nemohl patřit i Vy. Vždyť ten Váš plnovous už dávno vyšel z módy a nejste přeci člen skupiny ZZ top. Stačit Vám k tomu bude pouze holicí strojek, gel, či pěna na holení. Doporučujeme značku Nivea. Ta je vhodná i pro citlivou pleť. Ano, slyšíte dobře. Citlivá pleť není jenom problémem nás žen ale i mužů, takže si nehrajte na hrdiny a nebojte se po holení použít vhodný přípravek ke zklidnění Vaší pokožky. Doporučujeme Nivea Men Sensitive (balzám vhodný k ošetření citlivé mužské pokožky po holení).

Uvidíte, že až shodíte ten nelichotivý plnovous, budete se hned cítit o několik let mladší a Vaše pleť bude moci volně dýchat.

Lupy

Spoustu mužů trápí ten bílý snížek v jejich vlasech, kterému říkáme lupy.

A jak s tím zatočit? K tomu Vám postačí vhodný šampon a kondicionér. Na našem trhu je k dostání spousta těchto výrobků, které jsou vhodné k léčbě tohoto problému pro začátečníky. V oboru kosmetiky si pár značek vyjmenujeme – Shauma, Dove či již zmiňovaná Nivea. Zakoupíte je v každé dobré drogerii v ceně od 70 do 100 Kč. A jak na to? Jednoduše si umyjte vlasy, pak na vlhké vlasy naneste kondicionér a nechte 2-5 minut působit a poté opláchněte. Jedna rada – pokud máte velký problém s lupy, zkuste si udělat vývar z heřmánku a pak ho aplikujte na pokožku hlavy. Při častém používání pomáhá nejen od lupů, ale i od mastných vlasů.

Když už tohle vše máte za sebou, můžete si pogratulovat. Jste muž, který rozhodně nebude své ženě dělat ostudu ba naopak i Vy sám se budete cítit mladě a sebevědomě. Jak zvolit správný účes například podle tvaru obličeje to si řekneme příště.

Závěr

Jeden citát říká, že největší předností některých mužů, je jejich žena. Pánové, nenechte se zahanbit. Zkuste o sebe pečovat a třeba to zrovna u Vás doma bude naopak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *