Někdy ani pravačka nestačí…

tenga-flip-air-black

tenga-flip-air-blackPánové, jistě jste měli už osamělé chvilky, kdy jste potřebovali upustit páru. A partnerka byla pryč a vaše sousedka, co po vás pořád mrká, za to nestála. Tak jak jste si mohli jinak pomoci, než svou věrnou pravačkou

Jenže nenudí už vás?

Není vaše ruka coby erotická pomůcka poměrně nudná? Není masturbace stereotypní? Oživte si ji třeba erotickou hračkou. Nemusíte se bát, že byste byli jediní, kteří by to vyzkoušeli. Používají je mnoho mužů – ale jak u nás tak bývá, o tomhle se přeci mezi kámoši nemluví. Slyšeli jste snad Petra či Michala v hospodě pochvalovat nějakou umělou vagínku či honítko? No nejspíše ne.

Nemusíte se stydět – hračky jsou běžnou součástí života moderního muže

Umělé vagíny, honítka, masturbátory – mají spoustu jmen, ale vždy se jedná o ryze pánskou erotickou hračku, se kterou si můžete pěkně užít. Nestěžují si, že je bolí hlava, neodmlouvají a jsou vždy připraveny – prostě ideální milenky.

Můžete zkusit nějaký levnější kousek z gelu za pár korun, ale stejně nakonec skončíte u prověřené kvality. S výběrem vhodné hračky vám může pomoci recenzní magazín Lascivní.cz, který se už 3 roky věnuje testům a recenzování erotických pomůcek. A honítka/masturbátory v testech mají poměrně často. Však v redakci jsou i zvídaví pánové, kteří chtějí vše vyzkoušet.

Osvědčené a testované kousky

Jaké hračky by vám doporučili? Například realistické vagíny z USA, které vzhledem (i na dotek) odpovídají reálnému ženskému klínu.

Osvědčenou značkou je právě americká Fleshlight – v nabídce mají například reálné modely světových pornohereček, nebo i nerealistické kousky, které svým neutrálním vzhledem nikoho neurazí. Pro každého se prostě najde něco. Právě takovým kouskem je model Fleshligh Flight.

Dalším tipem může být japonské honítko Flip Air známé značky Tenga, která způsobila světovou revoluci právě u mužských honítek. Díky nim vypadají moderně, nenápadně a jsou hlavně perfektní při používání.

Posledním kouskem, který by vám redaktoři magazínu Lascivni.cz doporučili je netradiční pomůcka Big Teaze Toys VerSpankennenapodobuje reálnou vagínu, spíše přináší nový způsob masturbace. A věřte, že osvěžení hrátek za to stojí.

Všechny 3 doporučované kousky se dostaly do TOP 10 nejlepších erotických hraček, které testovali – a jelikož jich mají zrecenzováno a vyzkoušeno přes 100, tak tohle ocenění rozhodně o něčem vypovídá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *