Chcete oddálit vyvrcholení? Zde jsou rady jak na to

By: Robert Anthony Provost

Bojíte se toho, že ještě než si vaše partnerka stihne užít sexu, vy už budete u konce? Nezoufejte a pročtěte si rady, které vám řeknou, jak se tomuto vyvarovat.

O předčasném vyvrcholení se mluví tehdy, je-li doba kratší, než 3 minuty. Žena potřebuje mnohem delší čas a to okolo 10 až 13 minutami. Delší čas už pár potom z pravidla nudí. To však neznamená, že by se postelové hrátky nemohly občas prodloužit. Pokud si chcete oddálit ejakulaci, tak rozhodně nemyslete na svou ošklivou kolegyni, nebo tchýni, protože pak byste se mohli dostat do fáze, že nebudete moci dosáhnout ani erekce, a to je mnohem horší, než předčasná ejakulace.

Pokud budete před samotným sexem masturbovat, protáhne se doba vyvrcholení, proto se masturbace před sexem doporučuje. Při masturbaci si také můžete natrénovat to, jak ejakulaci oddálíte. Dostaňte se do bodu, kdy už víte, že není cesty zpět, ale zabraňte ejakulaci. Pokud cítíte, že na vás jde finále, tak přestaňte a stiskněte penis pod jeho hlavou.

Jestliže chcete, aby se vaše partnerka dostala k vrcholu dřív jak vy, začněte pracovat první na jejím orgasmu. Potom už se můžete soustředit sami na sebe. Při sexu nebuďte divoký, ale raději něžnější, tím dobu ejakulace prodloužíte.

Snažte se nepronikat příliš hluboko. Věnujte partnerce více času, než kolik byste věnoval sám sobě. Ženy to mají s uspokojením složitější a tak jim určitě 3 minuty na to, aby dosáhly vrcholu, stačit nebudou.

Pokud vás problém s předčasnou ejakulací trápí výrazně a delší dobu, pak máte možnost se obrátit na lékaře a nechat si předepsat léky. K dostání jsou také volně prodejné léky, které lze koupit naprosto diskrétně přes internet. Nikdo tak o vašem problému vědět nebude a vy jej budete moci snadno a rychle vyřešit. Pokud se však dostanete do fáze, že si dokážete poradit sami, tak se na léky rozhodně vykašlete a zapomeňte na ně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *